Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas diskusijų festivalis „Būtent!“
event 2017-08-31 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas diskusijų festivalis „Būtent!“

Diskusijų festivalis „Būtent!“ yra atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę. Žodis „Būtent!” atspindi tą diskusijos momentą, kai diskusijos dalyviai, pateikę savus argumentus, pasiekia abipusį sutarimą ir supratimą. Siekiama, kad festivalis taptų tokio sutarimo, nuomonės formavimo, bendros valstybės vizijos kūrimo vieta, kuri suteiks įkvėpimo realiems verslo ir politikos sprendimams.

Įkvėpimo „Būtent!” semiasi iš ilgametes tradicijas turinčio Almedalen diskusijų forumo Švedijoje, panašių renginių kitose Skandinavijos šalyse, taip pat renginių „Arvamusfestival“ Estijoje ir „Lampa“ Latvijoje.

Šis festivalis - tai visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų, politikos atstovų susitikimas. Renginyje bus įdomių diskusijų švietimo temomis. Rugsėjo 8-tą dieną Žinių ekonomikos forumas organizuos diskusiją „Mokykla bendruomenėje!“, o rugsėjo 9-tą dieną Britų taryba kvies į diskusiją - kas yra demokratija mokykloje. Dviejų dienų renginio programą galite skaityti čia.

Visa informacija apie festivalį: http://diskusijufestivalis.lt/