Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pirmą kartą Lietuvoje: žiemos pramogų ir muzikos festivalis „Pūga“
event 2019-01-09 domain Delfi.lt

Pirmą kartą Lietuvoje: žiemos pramogų ir muzikos festivalis „Pūga“

„Ne visos didžiosios Europos sostinės gali pasigirti slidinėjimo trasomis miesto centre, o mes pačiame Vilniuje turime mini Alpes – Liepkalnį. Todėl čia ir nusprendėme surengti pirmąjį Lietuvoje žiemos pramogų ir muzikos festivalį „Pūga“, – taip vasario 9-ąją įvyksiantį renginį pristato vienas idėjos sumanytojų, DELFI pardavimų skyriaus vadovas Jonas Gilys.

Festivalis „Pūga“ bus skirtas tiek norintiems aktyviai leisti laiką šeštadienio dieną, nes veiks visos slidinėjimo trasos, vyks vaikų slidinėjimo varžybos, profesionalių slidininkų ir snieglentininkų pasirodymai, ledo skulptūrų parkas, tiek norintiems pašėlti su žinomiausiais lietuvių muzikos atlikėjais bei didžėjais vakare.

Kartu šventę organizuojantis prodiuseris Laurynas Šeškus pabrėžia, kad šiame festivalyje itin laukiami ir iki šiol slidinėjimo centrus aplenkdavę žmonės – jiems žada daugybę kitokių pramogų.

Parengti įspūdingą muzikinę programą, kurioje – ne vieno Lietuvoje žinomo atlikėjo pavardė, patikėta L. Šeškaus komandai. Anot prodiuserio, renginyje ypač laukiami tie žmonės, kurie savęs nevadina žiemos pramogų entuziastais.

„Tai – unikali proga savaitgalį, neišvažiavus iš miesto, atvykti į kalnus. Ypatingai kviečiame tuos žmones, kurie nebūtinai slidinėja, nėra ekstremalai, galbūt net nėra buvę Liepkalnyje – atvykite tiesiog papramogauti, paklausyti muzikos ir sudalyvauti žiemos muzikos festivalyje, pajausti smagią kalnų ir žiemos nuotaiką“, – ragina L. Šeškus ir išduoda atlikėjus, kuriuos išvysime žiemos festivalyje: savo pasirodymus drauge su kitomis Lietuvos muzikos žvaigždėmis surengs Saulius Prūsaitis, Lilas ir Innomine, Vidas Bareikis, „Vilniaus Energija“, Leonas Somovas ir kiti.

Daugiau skaitykite čia.