Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pirmąkart mokytojus rengsiantis VU sukalė tokias studijų programas, kad mokytojauti norės ir vyrai?
event 2018-04-11 domain 15min.lt

Pirmąkart mokytojus rengsiantis VU sukalė tokias studijų programas, kad mokytojauti norės ir vyrai?

Vilniaus universitetas (VU) šių metų studentų į aukštąsias mokyklas priėmime startuos su dviem pedagogų rengimo programomis Vaikystės pedagogika ir Gamtamokslinis ugdymas. Tikimasi, kad universiteto vardo prestižas, akademinė aplinka ir infrastruktūra išugdys kitokį, kitaip mąstantį ir dirbantį mokytoją.

VU studijų prorektorius dr. Valdas Jaskūnas pabrėžė, kad Vaikystės pedagogiką bakalauro studijoms pasirinkę studentai įgis net dvi pedagogines kvalifikacijas ir ateityje karjerą galės sieti ir su ikimokykliniu, ir su pradiniu ugdymu.

„Šis pasirinkimas yra visiškai naujas, anksčiau vykdytose studijų programose tai buvo atskirta – arba studijuoji viena, arba kita“, – privalumus pabrėžė V.Jaskūnas.

Gamtamokslinį ugdymą pasirinkusiems studentams žadamas platus akiratis ir tarpdisciplininė aplinka.

„Gamtamokslių programos studentams galime pasiūlyti specializuotis biologijos, fizikos arba chemijos mokytojais. Neatsiejama programos dalis yra integruotas gamtamokslinis ugdymas, kuris labai svarbus neformaliam ugdymui. Gamtamokslių studentams bus atviras biotechnologijų sektorius ir laboratorijos. Jie studijuos kartu su fizikais, chemikais, biologais, biotechnologais“, – pasakojo V.Jaskūnas.

Daugiau skaitykite čia.