Tinklalapio logotipas
Grįžti

Po incidento mokykloje įspėja visus tėvus: noras apsaugoti vaikus gali prišaukti rimtų nemalonumų
event 2018-11-21 domain Delfi.lt

Po incidento mokykloje įspėja visus tėvus: noras apsaugoti vaikus gali prišaukti rimtų nemalonumų

Prieš savaitę vienoje Vilniaus mokyklų buvo pripurkšta ašarinių dujų, dėl to medikų pagalbos prireikė net 20–čiai vaikų. LNK žinios skelbia, kad įtariamasis jau nustatytas, tai – tos pačios mokyklos devintokas.

„Čia yra tik šiais metais į mūsų gimnaziją įstojęs moksleivis. Mūsų žiniomis, problemų turėjo ir kitose mokyklose, kuriose mokėsi. O šis įvykis labai netikėtas ir labai stipriai paveikė visą gimnaziją, nes tokių atvejų tikrai nėra buvę“, – žurnalistams sakė Radvilų gimnazijos, kurioje ir įvyko incidentas, direktorius Mindaugas Puodžiukas.

Kaip pasakojama žinių reportaže, po incidento mokykloje buvo nutrauktos pamokos, toks moksleivio elgesys esą sukrėtė visą mokyklos bendruomenę. Specialistai įspėja ir tėvus, kad jų noras apsaugoti savo vaiką įduodant jam dujų balionėlį gali baigtis ne tik rimtais sužalojimais, bet ir užtraukti administracinę atsakomybę.

Prekybininkai patvirtina, kad dažnai tokių apsaugos priemonių savo atžaloms ieško patys tėvai, jie, pasakojama reportaže, ateina ir klausia, ką galėčiau nupirkti ir duoti vaikui dėl saugumo. Pasak „Vilniaus ginklų“ pardavėjo Aurimo Šerpyčio, specializuotos parduotuvės neaplenkia ir nepilnamečiai.

Daugiau skaitykite čia.