Tinklalapio logotipas
Grįžti

Po pirmų dienų mokykloje mama pasiuto: „Tėveliai, ar ilgai dar tylėsim?“
event 2018-09-06 domain Lrytas.lt

Po pirmų dienų mokykloje mama pasiuto: „Tėveliai, ar ilgai dar tylėsim?“

Ir vėl rugsėjo 1-oji, ir vėl leidžiam vaikus į mokyklą. Per TV visa gerkle rėkiama, ar bandoma įtikinti, kad mokinį į mokyklą galima išleisti už 30 eurų! Atsiprašau už pasakymą, bet jūs ar kvaili, ar vaikų niekada neturėjote?

Sovietmečio laikai jau seniai praėjo, kai viskas buvo po 1–3 kapeikas, maitinimas nemokamas, pratybų pirkt nereikėjo, nes visi rašė į sąsiuvinius – ir klausimus ir atsakymus, taip geriau įsimindami ir dailindami savo rašyseną. O dabar skelbiama, kad egzaminų rezultatai vis prastėja ir prastėja, nes komercija vis didėja ir didėja.

Vakar sėdim su dukra ir juokiamės. Vakar per televizorių sakė, kad už 30 eurų galima išleisti vaiką į mokyklą. Taigi, uniformos pataisymas kainavo 20 eurų, lieka 10 eurų – rašikliui, pieštukui ir porai sąsiuvinių. Viso kito nereikia, eisim be batų ir kitų drabužių, bet, svarbiausia, su uniforma.

Taip pat nepirksim pratybų, kadangi nelabai kas liko iš tų 30 eurų. Turiu du vaikus, abu eina į mokyklą, tai išlaidos dvigubėja. Anksčiau batus į lauką pirkdavau iki 30 litų, dabar be 30 eurų gali net neiti ir neieškoti, o batų berniukui reikia tikrai daug, oi kiek daug. Į krepšinį, į mokyklą, kūno kultūrą, lauką ir t.t..

Jau juokas pro ašaras, praeitais metais už 3 pratybas sumokėjau 18 eurų! Šiais metais anglų pratybos nuo 6 eurų jau pabrango iki 8,50 euro! Atsibuskit, čia ne litai!

Daugiau skaitykite čia.