Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pradedamos projekto „Pažink valstybę“ veiklos
event 2017-09-05 domain Ugdymo plėtotės centras

Pradedamos projekto „Pažink valstybę“ veiklos

Ugdymo plėtotės centras drauge su partneriais pradeda įgyvendinti projektą „Pažink valstybę“ ir kviečia mokyklas įsitraukti į veiklas. Projekto tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas ir jų sprendimo būdus. Dalyvauti projekto veiklose kviečiami šeštų–vienuoliktų klasių mokiniai su ne mažiau kaip vienu mokytoju.

Projekto metu moksleiviai drauge su mokytojais vyks į pasirinkto viešojo sektoriaus institucijas Vilniuje ir savo mieste / rajone, kur turės galimybę detaliau susipažinti su jų veikla, aktualiausiais darbais ir kylančiomis problemomis bei pasiūlyti jų sprendimo būdą, taip pat pagal galimybes įsitraukti į problemų sprendimus. Tokiu būdu dalyviai raginami prasmingai pasinaudoti socialinės-pilietinės veiklos įgyvendinimo galimybėmis ugdymo procese.

Projektas vyks 2017 m. rugsėjo–gruodžio mėn. Įvadinis projekto renginys numatytas mokytojams šių metų rugsėjo 26 d. Vilniuje, Valstybės pažinimo centre.

Pageidaujančias mokyklas kviečiame registruotis iki šių metų rugsėjo 9 dienos el. paštu: salomeja.bitlieriute@upc.smm.lt. Atrinktas mokyklas informuosime ir pasirašysime sutartį. Pagrindinės projekto veiklos bus finansuojamos.

Kviečiame dalyvauti ir prasmingai paminėti atkurtos Lietuvos šimtmetį.