Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prasideda 2018–2019 mokslo metų menų, technologijų mokyklinių brandos egzaminų ir brandos darbo vykdymas
event 2018-10-01 domain Nacionalinis egzaminų centras

Prasideda 2018–2019 mokslo metų menų, technologijų mokyklinių brandos egzaminų ir brandos darbo vykdymas

2018 m. spalio 1 d. prasideda menų, technologijų mokyklinių brandos egzaminų (MBE) ir brandos darbo vykdymas.

Rugsėjo 28 d. duomenimis, 1760 mokinių pasirinko laikyti menų MBE, 6999 mokiniai – technologijų MBE, 207 mokiniai – rengti brandos darbus. Palyginti su praėjusių mokslo metų pasirinkimais, menų MBE pasirinko daugiau mokinių, o technologijų MBE ir brandos darbą – mažiau mokinių. Šiais metais daugiausia bus rengiama biologijos, istorijos ir chemijos brandos darbų. Tokios pačios pasirinkimų tendencijos buvo ir pernai.

Pagal patvirtintus 2018–2019 mokslo metų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo, įskaitos ir brandos egzaminų tvarkaraščius šiuos mokyklinius egzaminus ir brandos darbą mokiniai atliks ugdymo procese iki 2019 m. balandžio 1 d.

Menų ir technologijų MBE ir brandos darbą pasirinkusiems mokiniams ir jų vadovams bei būsimiems vertintojams rekomenduojame susipažinti su Nacionalinio egzaminų centro interneto svetainėje skelbiama medžiaga – menų ir technologijų MBE bei brandos darbo rengimo ir vertinimo rekomendacijomis, darbų aprašais ir jiems parengtais specialistų komentarais.

Nacionalinio egzaminų centro specialistai teiks konsultacijas brandos darbą rengiantiems mokiniams, jų darbų vadovams ir darbų vertintojams, taip pat rengs mokymus ir dalyvaus brandos darbų pristatymuose.