Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prasidėjo ketvirtasis žemėlapių konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“
event 2018-09-18 domain Ugdymo plėtotės centras

Prasidėjo ketvirtasis žemėlapių konkursas „Mano žemėlapis Lietuvai“

Jau ketvirtą rugsėjį į Jūsų kompiuterius beldžiasi kvietimas dalyvauti kūrybiniame žemėlapių konkurse mokyklai „Mano žemėlapis Lietuvai“.

Šiemet konkurse, kaip įprasta, kviečiame dalyvauti mokinius, tačiau metame iššūkį ir mokytojams.

Mieli mokytojai, pamankštinkite GIS raumenis ir, pasitelkę „ArcGIS“ žemėlapių pasakojimus, parenkite pamokų su GIS pavyzdžiais arba kartu su kolegomis ir mokiniais kurkite mokyklos GIS projektus!

Apie viską išsamiai – konkurso nuostatuose!

Svarbiausios konkurso datos:

  • Konkursas vyksta nuo 2018 m. rugsėjo 17 d. iki 2019 m. vasario 22 d.
  • Darbai gali būti registruojami iki 2019 m. vasario 15 d.

Naujovės:

  • Išankstinė registracija

    Mieli mokytojai, prašome iš anksto registruoti preliminarią mokinių arba savo kūrybinio darbo idėją / temą. Išankstinė registracija https://arcg.is/0LSHCm.

    Iš anksto užsiregistravusiesiems išsiųsime papildomos techninės „ArcGIS“ programinės įrangos naudojimo medžiagos, informuosime ir / arba kviesime dalyvauti GIS technologijų naudojimo internetiniuose seminaruose.

  • Mokytojų darbai

    Pamokos su GIS pavyzdys. Siekiame, kad mokytojas pamokoje taikytų GIS technologijas kaip tyrimo, komunikacijos priemonę, padedančią per interaktyvų žemėlapį atskleisti pasirinktą temą. Tad kviečiame rengti pamokos planą bei žemėlapio pasakojimą Jūsų pasirinkta tema, atitinkančia bendrojo ugdymo turinį.

PAMOKOS PLANĄ (SU KOMENTARAIS) RASITE ČIA (.pdf)
PAMOKOS PLANO ŠABLONĄ RASITE ČIA (.doc)

Mokyklos GIS projektas

Pasirinkite Jūsų mokyklos bendruomenei aktualią, probleminę temą. Tapkite GIS projekto lyderiu, burkite kolegas mokytojus ar administraciją, technologijomis ir tyrimais susidomėjusius mokinius, kvieskite į pagalbą geomentorius. Projekto veiklas, įdomiausius momentus ir rezultatus sudėkite į „ArcGIS“ žemėlapio pasakojimą ir pasidalykite juo su mumis!

Prizai, siurprizai – jų tikrai bus! 2019 m. kovo mėn.

Bendraukime: gismokykla@hnit-baltic.lt ir https://www.facebook.com/gismokykla.