Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prasidėjo registracija į Europos mokyklų tinklo organizuojamus nuotolinius mokymus
event 2018-01-15 domain European Schoolnet

Prasidėjo registracija į Europos mokyklų tinklo organizuojamus nuotolinius mokymus

Greitai startuos nauji 2018 metų Europos mokyklų tinklo kursai. Visi norintys mokytojai, IKT koordinatoriai ar mokyklų vadovai gali registruotis į atvirus mokymus internete ir gauti naudingos informacijos. Šiemet vėl siūlomi penkių savaičių Saugaus interneto mokymai. Visi besidomintys gali dalyvauti antrame šių kursų leidime. Taip pat vyks antras Europos mokyklų tinklo mokymų kursas, skirtas IKT koordinatoriams.

Saugaus interneto mokymai

Visuomenėje vis svarbesnis tampa internetas ir technologijos. Akivaizdu, kad mokyklos turi žengti kartu su naujausiomis tendencijomis. Atviri Saugaus interneto kursai padeda geriau suprasti naujus pavojus ir iššūkius, su kuriais susiduria jaunimas internete. Mokymuose dalyviai gaus naudingų patarimų ir įrankių, kurie padeda spręsti iškylančias saugumo grėsmes: fiktyvias naujienas, nesantaiką kurstančias žinutes, kibernetinius išpuolius, radikalizaciją.

Mokymai prasidės vasario 6 dieną, kai minima Tarptautinė saugesnio interneto diena, tačiau registracija prasidėjo jau dabar.

Daugiau informacijos apie mokymų turinį ir sąlygas galite skaityti čia.

Antras Europos mokyklų tinklo mokymų kursas, skirtas IKT koordinatoriams 

Šio kurso mokymai yra itin naudingi mokyklų IKT koordinatoriams, mokytojams, kurie nori plėsti žinias ir suvokti pagrindinius praktinio IKT valdymo aspektus, pedagogams, kurie dirba su specialių poreikių moksleiviais, taip pat organizacijų atstovams, kurie dirba su IKT integracija mokyklose. Kurso esmė - praktinė veikla mokyklos aplinkoje.

Mokymai startuoja jau sausio 15 dieną ir truks šešias savaites (kiekvieną savaitę po tris valandas). Šis kursas padeda suburti IKT specialistus, kurie domisi pokyčiais ir naujovėmis, kad jie galėtų mokytis vieni iš kitų ir pasidalinti patirtimi, pasitelkdami daugiau nei 20 specialių vaizdinių praktikų, seminarų transliacijas, kuriuose dalyvauja ekspertai. Tokiomis priemonėmis skatinama aktyvi veikla ir diskusijos.

Daugiau informacijos skaitykite čia.