Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prasidėjo registracija į kursus apie kalbų įvairovės galimybes klasėje
event 2018-08-22 domain European Schoolnet

Prasidėjo registracija į kursus apie kalbų įvairovės galimybes klasėje

Jau prasidėjo registracija į naujus „School Education Gateway“ mokytojų akademijos internetinius kursus, kurie gali būti naudingi mokytojams, mokyklų vadovams ir kitiems, dirbantiems daugiakalbėje aplinkoje arba dalyvaujantiems tarptautiniuose projektuose.

Europos mokyklų tinklo naujo kurso tikslas – paskatinti pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojus, nesvarbu, kokio dalyko pamokas jis veda, suprasti kalbos svarbą ir parodyti jiems, kaip geriau panaudoti kalbų įvairovę klasėje. Šis MOOC (angl. massive open online course) mokymas yra ypač vertingas mokytojams, kurie yra tik pradėję arba labai patyrę dirbti dvikalbių ir CLIL projektų metu, ir suteiks dalyviams įvairius įrankius ir išteklius veiksmingesniam ir naujoviškam mokymui ir mokymuisi. 

Kodėl šis kursas apie kalbų įvairovę?

Mokytojai dažnai susiduria su iššūkiais, susijusiais su didėjančia kalbų įvairove, kurią patiria daugelyje Europos mokyklų. Augant migracijai ir laisvam judėjimui tarp valstybių tapo įprasta, kad kalbų padėtis Europoje per pastaruosius dešimtmečius vis labiau keičiasi. Daugelis mokytojų stengiasi rasti tinkamiausią būdą, kaip spręsti šią padėtį. Nors dažnai suvokiama kaip kliūtis, daugiakalbystė klasėje turėtų būti naudojama ir vertinama kaip naudingas dalykas.

Pagrindinė informacija

Tikslinė auditorija: Mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai, dirbantys daugiakalbėje aplinkoje arba dalyvaujantys tarptautiniuose projektuose. Mokymų trukmė – 5,5 savaitės: nuo 2018 m. rugsėjo mėn. 24 d. iki 2018 m. spalio mėn. 31d. Mokymai vyks anglų kalba.

Kurso turinys

Kursas padės suprasti kalbos svarbą ir suteiks įvairių įrankių ir išteklių, kuriuos galėsite lengvai integruoti į pamokas. Bus aptariami naujoviški pedagoginiai metodai: turinio ir kalbos integruotas mokymasis (angl. CLIL), vertimas į anglų kalbą. Bus aptarta, kaip Europos projektai ir įvairios Europos iniciatyvos gali padėti mokiniams mokytis kalbų.

Daugiau informacijos apie kursų turinį ir registraciją rasite čia.