Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prezidentė pasveikino „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ nugalėtojus
event 2018-06-20 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Prezidentė pasveikino „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ nugalėtojus

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais.

Anot šalies vadovės, per šį laiką užaugo visa karta vaikų, kurie jau tapo pažįstami televizijos žiūrovams, o jų sumanumas ir pilietiškumas – gražiausia dovana šimtmečio Lietuvai. Sveikindama geriausiai pasirodžiusius praėjusio sezono projekto dalyvius, jų mokytojus ir tėvus, Prezidentė vaikams palinkėjo, kad puikiai įvertintos žinios ateityje būtų naudingos, o mokymasis – įdomus, kupinas pažinimo džiaugsmo ir netikėtų atradimų.

Susitikime šalies vadovė supažindino vaikus su Prezidento rūmų reprezentacinėmis salėmis, Prezidento darbo kabinetu, papasakojo apie valstybės vadovo darbą. Konkurso nugalėtojai taip pat aplankė istorinį rūmų parką ir ten 2014 m. Prezidentės ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ pasodintą ąžuoliuką.

Valstybės vadovės globojamas konkursas nacionalinio transliuotojo eteryje kviečia žiūrovus susipažinti su gabiais, kūrybingais ir sumaniais vaikais iš visos Lietuvos. Tradicija tapusiame projekte kasmet rungiasi 5–12 klasių jaunuoliai. Nuo laidos pradžios „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulą pelnė per 80 šalies mokinių.