Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje – sveikų patiekalų gaminimo konkursas
event 2018-04-17 domain Diena.lt

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje – sveikų patiekalų gaminimo konkursas

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje - darbingas šurmulys. Besiritanti Kauno miesto moksleivių sveikatai palankių patiekalų gaminimo konkurso „Mes - šefai“ banga plūstelėjo pro šios įstaigos duris.

Konkursui, kurį organizuoja Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, gimnazijos septintokai  ruošėsi iš anksto - įkvėpti kūrybingų mokytojų mokiniai ruošė net tris sveikatai palankius patiekalus (pusryčiams, pietums ir vakarienei), gilinosi į sveikos gyvensenos ypatumus, domėjosi sveikos mitybos principais, lavinosi gebėjimą dirbti komandoje.

Už triūsą mokiniai buvo apdovanoti. Į gimnaziją atvyko profesionalių šefų komanda. Netradicinė pamoka su tikrais virtuvės profesionalais    Ramūnu  Samulėnu  ir Joana Supravičiūte mokiniams paliko neišdildomą  įspūdį. Virtuvės šefai vedė edukaciją ir drauge su mokiniais pagamino sveikatai palankų patiekalą. Ir nors daugelis mokinių prieš pamoką teigė, kad nemėgsta žuvies, drauge pagamintas patiekalas buvo ne tik tausojantis sveikatą, bet ir labai skanus.

Daugiau skaitykite čia.