Tinklalapio logotipas
Grįžti

Prisijunkite prie veiklų Tarptautinei Saugesnio interneto dienai 2018 paminėti ir registruokitės į renginį vasario 6 d.
event 2018-01-24 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Prisijunkite prie veiklų Tarptautinei Saugesnio interneto dienai 2018 paminėti ir registruokitės į renginį vasario 6 d.

Saugesnio interneto dieną (SID) kiekvieną vasarį organizuoja jungtinis tinklas „Insafe / INHOPE“ kartu su Europos Komisija. Siekiama skatinti vaikus ir jaunuolius saugiai ir atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis.

Tarptautinė Saugesnio interneto diena 2018 m. bus minima vasario 6 d. su šūkiu „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“

Saugesnio interneto diena yra švenčiama nuo 2004 metų. Pirmaisiais metais šią dieną minėjo 13 Europos šalių ir Australija. Dabar ši diena švenčiama daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje (įskaitant visas 28 Europos Sąjungos šalis). Iš viso 2017 m. šią dieną paminėjo daugiau nei 21 000 mokyklų ir arti 20 milijono žmonių.

Šios dienos minėjimą Lietuvoje inicijuoja projekto „Saugesnis internetas“ vykdytojai kartu su projekto partneriais ir draugais.

Kviečiame Jus:

  • Dalyvauti paskelbtuose konkursuose, kurių dalyviais gali būti nuo ikimokyklinio amžiaus iki vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai bei visa mokyklos bendruomenė. Konkurso nugalėtojai bus kviečiami dalyvauti šventiniame renginyje vasario 6 d., kurio metu bus iškilmingai apdovanoti. Plačiau informacijos apie konkursus ieškokite ČIA.
  • Dalyvauti šventiniame renginyje vasario 6 d. „Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“. Renginio dalyviai 5–7 klasių mokiniai (11 m.–13 m.) jų mokytojai ir tėvai. Renginyje mokiniai ir mokytojai taps tiesiogiai transliuojamos paskaitos dalimi, bendraujant su projekto vykdytojais galės pasidalinti savo įžvalgomis saugumo internete tematika. Renginio dalyviai turės galimybę pasitikrinti savo žinias atliekant įvairias užduotis ir tuo pat metu dalyvauti loterijoje. Mokinius džiugins įvairios interaktyvios linksmos veiklos, mokytojai turės galimybę išgirsti naudingos informacijos, o vėliau pritaikyti ją savo darbe. Saugesnio interneto jaunimo forumo nariai kurdami reportažus suteiks galimybę renginio dalyviams pasijusti kino žvaigždėmis. Kviečiame registruoti mokyklos komandas ir šventinę nuotaiką kurti kartu. Plačiau informacijos apie renginį ieškokite ČIA.
  • Dalyvauti partnerių ir projekto draugų organizuojamose veiklose, skirtose Tarptautinei Saugesnio interneto dienai paminėti. Veiklos vyks Saugesnio interneto savaitės, vasario 5-9 d., laikotarpyje. Plačiau informacijos apie savaitės veiklas ieškokite ČIA.
  • Kviečiame veiklas, skirtas Tarptautinei Saugesnio interneto dienai paminėti, organizuoti Lietuvos mokyklas ir apie tai paskelbti projekto svetainėje draugiskasinternetas.lt. Tikime, kad mokyklos nėra abejingos saugumo internete temai, todėl mokyklas, norinčias pasidalinti savo planuojamomis veiklomis, raginame užpildyti veiklos aprašymo formą. Plačiau informacijos apie galimybę viešinti savo veiklą projekto svetainėje ieškokite ČIA.

Visi esame atsakingi už geresnio interneto kūrimą, todėl nebūkite abejingi ir prisijunkite prie mūsų!