Tinklalapio logotipas
Grįžti

Pristatomi 3 nacionaliniai pedagogų rengimo centrai
event 2018-06-05 domain Švietimo ir mokslo ministerija

Pristatomi 3 nacionaliniai pedagogų rengimo centrai

Birželio 6 d., trečiadienį, 13 val. kviečiame į 3 nacionalinių pedagogų rengimo centrų pristatymą-diskusiją visuomenei ir švietimo bendruomenei. Pedagogų rengimo pokyčius pristatys švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Vilniaus universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas ir Šiaulių universitetas supažindins su kuriamų nacionalinių pedagogų rengimo centrų planais. Pristatymas vyks Švietimo ir mokslo ministerijoje, Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, 3 aukštas).

Renginyje dalyvaus mokytojų ir mokyklų vadovų profesinių sąjungų ir asociacijų, moksleivių sąjungos, savivaldybių švietimo skyrių atstovai, mokytojai, kiti socialiniai partneriai.

Trijų pedagogus rengiančių centrų Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose kūrimas numatytas Seimo patvirtintame valstybinių universitetų tinklo optimizavimo plane. Sutelkus geriausias tyrėjų ir dėstytojų pajėgas plačios aprėpties universitetuose, atsiras daugiau galimybių siūlyti šio laikmečio iššūkius ir tarptautinius standartus atitinkančias studijų programas, kviestis dėstytojų iš užsienio.

Pristatyme kviečiame dalyvauti žiniasklaidos atstovus.

Renginio trukmė: 13–14.30 val.