Tinklalapio logotipas
Grįžti

Profesinis mokymas – galimybė pasitikrinti savo pasirinkimą
event 2018-09-27 domain 15min.lt

Profesinis mokymas – galimybė pasitikrinti savo pasirinkimą

Gyvas, inovatyvus ir šiuolaikiškas renginių ciklas „Profesinis mokymas – tavo ateities karjera!“ apkeliavęs dešimt Lietuvos miestų finišavo Klaipėdoje. Vienas iš renginių ciklo tikslų buvo suteikti galimybę pažvelgti į profesinį mokymą kitaip ir išprovokuoti teigiamą visuomenės požiūrį į profesinio mokymo perspektyvas.

Renginių dalyviai visoje Lietuvoje turėjo galimybę tiesiogiai susipažinti su profesinių mokyklų teikiamomis mokymo paslaugomis bei gyvai išbandyti profesijas, susipažinti su naujausiomis technologijomis naudojamomis praktiniame profesiniame mokyme, taip pat išgirsti specialistų įžvalgas bei patarimus apie situaciją darbo rinkoje bei aktyviai įsitraukti į aktyvią pramoginę veiklą.

Profesinis mokymas atgauna prestižą

Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kaune, Telšiuose, Utenoje, Ukmergėje, Klaipėdoje ir Jurbarke vykusiuose renginiuose nemažai dėmesio buvo skiriama situacijos darbo rinkoje pristatymui ir analizei, įžvalgoms apie profesinio mokymo vietą mūsų visuomenės sąmonėje bei jo perspektyvas. Renginiuose dalyviai dalijosi mintimis, jog profesinis mokymas yra galimybė suvokti ir patirti, ar pasirinkta kryptis yra ta, kurioje nori augti ir tobulėti, ir ar turimi gebėjimai tinkami pasirinktai sričiai. Šį renginių ciklą Lietuvoje aplankė daugiau kaip 3000 dalyvių.

Daugiau skaitykite čia.