Tinklalapio logotipas
Grįžti

Programa „Ateities Lyderė“
event 2018-06-08 domain Žinauviska.lt

Programa „Ateities Lyderė“

„Western Union“ kompanija – pasaulinė mokėjimų paslaugų lyderė, teikianti finansinių perlaidų paslaugas visame pasaulyje daugiau nei 166 metus. Vilniuje įkurtas Europos regioninis operacijų centras, kuriame dirba beveik 2000 darbuotojų. „Western Union“ yra vienas iš didžiausių darbdavių sostinėje ir teikia paslaugas 34 kalbomis – įskaitant apskaitos ir finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, informacinių technologijų, pirkimo, analitikos ir atitikties teisiniams reikalavimams funkcijas.

„Western Union“ rūpi Lietuvos jaunosios kartos ateitis. Kompanija nuolatos skatina jaunimą augti ir siekti būti lyderiais. „Western Union“ pristatato programą „Ateities Lyderė“, skirtą 10–11 klasių merginoms moksleivėms, kuri vyks liepos 30 – rugpjūčio 3 d. kompanijos patalpose (J. Balčikonio g. 9, Vilnius). Programos pagrindinis  tikslas – paskatinti merginas tapti lyderėmis ir padėti atrasti savo stipriąsias puses. Bus atsakyta į pagrindinius klausimus: kas yra lyderis? Kaip atrasti save? Iš kur pasisemti žinių ir drąsos? Užsiėmimai vyks lietuvių ir anglų kalbomis.

Trumpai apie programą:

  • Užsiėmimai, supažindinantys su įvairių skyrių veikla ir padėsiantys suprasti, kuri sritis patinka ir kokios yra tobulėjimo galimybės;
  • Lyderių istorijos: kaip jie atsidūrė ten, kur yra šiandien; 
  • CV kūrimas ir bandomieji darbo pokalbiai;
  • Asmeninio tobulėjimo paskaitos.

Vietų skaičius ribotas, tad nedelsk ir registruokis iki 2018 m. birželio 25 d. čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Western Union Careers.