Tinklalapio logotipas
Grįžti

Programavimo studijos: kad jūs valdytumėte technologijas, o ne technologijos – jus
event 2018-07-24 domain 15min.lt

Programavimo studijos: kad jūs valdytumėte technologijas, o ne technologijos – jus

Šiandien informacinės technologijos mus „persekioja“ beveik kiekviename žingsnyje. Programavimo įgūdžiai tampa didžiuliu konkurenciniu pranašumu ieškant svajonių darbdavio ar kuriant savo įmonę, nes šis sritis vis plečiasi ir apima kone visas gyvenimo sritis nuo žaidimų iki automobilių ir dirbtinio intelekto valdymo. Programavimas keičia mūsų vartojimo įpročius, elgseną, pasirinkimus. Negana to, šios specialybės darbuotojų vis dar trūksta. Kad programavimą rinktis verta, patvirtina ir šios specialybės studentai ir jų darbdaviai. 

Pirmąjį honorarą gavo dar būdamas mokyklos suole Vilniaus verslo kolegijos absolventas, šiuo metu savo IT bendrovei vadovaujantis Andžejus Leonovičius sako, kad programavimo studijų pasirinkimas buvo logiškas ir natūralus, nes vaikinas anksti pradėjo domėtis kompiuteriais.

„Būdamas 13-14 metų pradėjau kurti dizainą interneto svetainėms, pirmusius savo 12 litų uždirbau už sukurtą banerį dar būdamas moksleiviu“, – prisimena A.Leonovičius, bendrovės „Adveitas“ įkūrėjas. Šiandien jaunasis verslininkas džiaugiasi, kad studijų kolegijoje metu turėjo puikias galimybes mokytis ir tobulėti, augti kaip profesionalas. Sukaupęs žinių ir praktikos A.Leonovičius dar studijuodamas trečiame kurse įkūrė savo IT įmonę ir šiandien teikia svetainių, mobiliųjų aplikacijų kūrimo, IT sprendimų, įvairių programų kūrimo paslaugas.

Skaitykite daugiau čia.