Tinklalapio logotipas
Grįžti

Projektas „Lyderių laikas“ – „Europos burių“ nugalėtojas nominacijoje „Už investicijas į žmogų“!
event 2018-05-30 domain Lyderių laikas

Projektas „Lyderių laikas“ – „Europos burių“ nugalėtojas nominacijoje „Už investicijas į žmogų“!

2018 m. Finansų ministerija jau dešimtą kartą organizavo geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burių“ – rinkimus ir apdovanojimus.

Šių metų gegužės 24 d. Klaipėdoje vyko jubiliejiniai geriausių 2014–2020 m. laikotarpio ES fondų projektų vykdytojų apdovanojimai.

Projektas „Lyderių laikas“ pripažintas pažangiausiu ir aktualiausiu 2014-2020 ES fondų projektu nominacijoje „Už investicijas į žmogų“.

„Europos burių 218“ apdovanojimų teikimo ceremonijoje dalyvavo projekto „Lyderių laikas“ švietimo bendruomenės atstovės. Raimondai Stirbienei, Klaipėdos m. pedagogų švietimo ir kultūros centro bei projekto „Lyderių laiko 3“ Klaipėdos m. Kūrybinės komandos vadovei, ir trims „Lyderių laiko 3“ magistrantėms iš Klaipėdos – Ilonai Stankevičienei, Karalienės Luizės jaunimo centro šokių kolektyvo „Junga“ vadovei, Jolantai Kanišauskienei, lopšelio-darželio „Traukinukas“ direktorei ir Aušrai Astrauskienei, lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ direktorei – teko garbė pakilti ant scenos ir atsiimti garbingą apdovanojimą.

Europosbures2018 2 20180524                                                                                                                      

Renginyje taip pat dalyvavo Eglė Grinkevičienė, KTU Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir projekto „Lyderių laiko 3“ magistrantė, bei Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Vainienė.

Iškart po renginio nusiųstoje projekto vadovei Rasai Šnipienei žinutėje Eglė dalinosi įspūdžiais: „Renginys išties buvo įspūdingas, bet dar malonesnis jausmas, kai sužinojom, kad mes esame tie nugalėtojai ir tiesiog netvėriau džiaugsmu, kad ir aš esu dalelė jo:).“

Iškilmingo renginio metu „Europos burių“ statulėlės buvo teikiamos 8-iose kategorijose laimėjusiems projektams: už investicijas į žmogų, už inovatyviausius sprendimus, už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą, už suteiktas galimybes augti, už įdomiausią smulkaus verslo projektą, už proveržį į užsienio rinkas, už Baltijos jūros regiono stiprinimą, už aktyvų viešųjų aptarimų vykdymą.

Apdovanojimų metu laimėtojus sveikino Finansų ministras Vilius Šapoka ir Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorius Ramūnas Dilba.

„Europos burių“ rinkimais siekiama įvertinti ir visuomenei pristatyti didžiausią vertę žmogui, kraštui, visuomenei ir valstybei duodančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus.

„Lyderių laikas 3“ yra nacionalinis švietimo projektas. Vykdytojas – Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras, partneriai – Mokyklų tobulinimo centras ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas.

www.lyderiulaikas.smm.lt

LL logo 248 68

Informacija iš kitų šaltinių:

„Iškilmingame renginyje išdalinti tarptautiniai „Europos burių“ apdovanojimai“ („Tauragės kurjeris“) 
http://www.kurjeris.lt/Taurages-krastas/ES-parama/Iskilmingame-renginyje-isdalinti-tarptautiniai-Europos-buriu-apdovanojimai

„„Europos burės 2018“ : įdomiausi ir sėkmingiausi ES investicijų projektai bus apdovanoti iškilmingame renginyje“ (tv3.lt) https://www.tv3.lt/naujiena/verslas/960509/europos-bures-2018-idomiausi-ir-sekmingiausi-es-investiciju-projektai-bus-apdovanoti-iskilmingame-renginyje

https://www.facebook.com/pg/ESinvesticijosLT/photos/?tab=album&;album_id=1709082949178130