Tinklalapio logotipas
Grįžti

Reformos pasekmės: mokytojai masiškai išeina iš darbo, dalis nežino, ar gaus atlyginimą
event 2018-09-26 domain Delfi.lt

Reformos pasekmės: mokytojai masiškai išeina iš darbo, dalis nežino, ar gaus atlyginimą
Iki rugsėjo pabaigos liko vos kelios dienos, tačiau vis dar yra tokių mokyklų, kuriose mokytojai nesutaria dėl užmokesčio skaičiavimo. Būtent šių mokyklų mokytojai nėra tikri, ar šį mėnesį gaus atlyginimą. O Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas įvardija ir dar vieną reformos pasekmę – mokytojai masiškai išeina iš darbo.
 
Kol nesusitars – atlyginimo nebus
 
Kalvarijoje gyvenanti mokytoja DELFI pasakojo, kad derybos dėl darbo užmokesčio vis dar tęsiasi. „Niekas neaiškėja, yra daug neaiškumų, – kalbėjo mokytoja dirbanti Eglė. – Jaučiamės labai nesaugiai, jaučiasi įtampa, kuri trukdo darbui. Jaučiame nesaugumą, netikrumo jausmą dėl ateities ir dėl atlyginimų. Sklinda gandai, kad atlyginimų niekas nemokės, kol nepasirašysime sutikimų dirbti pakeistomis sąlygomis.“
 
Mokytoja teigė, kad plano, ką reikėtų daryti, neturi, tačiau deda visas pastangas, kad susitarimas būtų priimtas anksčiau nei ištuštėtų kišenės. „Pasikvietėme savo profesinės sąjungos pirmininką ir teisininką. Jie atvyks į mūsų gimnaziją. Tikimės, kad ledai pajudės ir jie padės mus išspręsti šitas problemas“, – kalbėjo mokytoja.
 
Daugiau skaitykite čia.