Tinklalapio logotipas
Grįžti

Registruokis į naujus tarptautinius MOOC mokymo kursus
event 2017-08-31 domain European Schoolnet

Registruokis į naujus tarptautinius MOOC mokymo kursus

Puiki naujiena! Jau prasidėjo kurso „Atvirų mokyklų STEM karjeroms“ registracija, skirta mokyklų vadovams ir karjeros konsultantams. Naujo kurso tikslas – informuoti, mokyti ir įgalinti mokyklos atstovus sėkmingai parengti ir pritaikyti priemones mokykloms, kurios padėtų nuo ankstyvo amžiaus sudominti mokinius STEM (mokslo, technologijos, inžinerijos ir matematikos) karjera.

Kursas prasidės 2017 metų rugsėjo 25 dieną. Tikimasi, kad jis truks 8,5 savaites. Kursą sudaro septyni moduliai (vienas modulis per savaitę) ir dar viena papildoma savaitė kurso pabaigoje. Numatomas krūvis – 2-3 valandos per savaitę.

Dalyviai turės galimybę baigti kursą per minimalų keturių ar maksimalų 8,5 savaičių laikotarpį. Norintys sėkmingai baigti kursą dalyviai turės mokymams skirti maždaug 20 valandų.

Atviras internetinis mokymosi kursas MOOC (ang. Massively Open Online Course) leis mokyklų vadovams ir karjeros konsultantams perprasti įvairių tipų konsultavimo metodus mokykloje, bus mokoma įgyvendinti STEM karjeros konsultavimo viziją ir mokykloms skirtą veiksmų planą.

Kurse pateikta medžiaga padės sudominti jaunimą STEM karjera ir parodyti jos galimybes.

Registracija jau yra atvira, todėl užsiregistruokite čia.

Apie Europos mokyklų tinklo akademiją

MOOC vykdo Europos mokyklų tinklo akademija. Sukurta platforma, kurioje jūs galite sužinoti apie naujoves mokykloms, apie internetinius profesinio tobulinimo kursus pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojams. Šioje platformoje siūlomi kursai yra nemokami.

Kurso vertinimui pasitelkiamos viktorinos, tarpusavio recenzijos ir prezentacijos. Pasibaigus mokymams, kursų dalyviams bus suteikiami skaitmeniniai sertifikatai.

Galite jungtis prie „Facebook“ grupės: Open the Schools to STEM Careers MOOC ar kitų socialinių tinklų.