Tinklalapio logotipas
Grįžti

Remontai Vilniaus mokykloje užsitęsė iki spalio, bet pinigų atsisakyti negalėjo
event 2018-10-03 domain 15min.lt

Remontai Vilniaus mokykloje užsitęsė iki spalio, bet pinigų atsisakyti negalėjo

Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija vis dar apstatyta pastoliais. Čia tebedirba statybininkai, kadangi vos ne avariniu tapęs pastatas sulaukė investicijų, pinigų užteko atlikti kapitalinį remontą. Tačiau dalis tėvų sunerimę, kadangi mokykla vis dar primena statybų aikštelę, kurioje sukiojasi statybininkai, negalima naudotis didžiąja sporto sale, o ir tualetas kurį laikė veikė tik vienas.

J.Basanavičiaus progimnazija nuo pat pastatymo 1972 metais nebuvo mačiusi kapitalinio remonto. Nors iš išorės pastatas atrodė dar gana gerai, tačiau mokyklos direktorė sako, kad nedaug betrūko iki avarinės būklės. Tad žinia apie skiriamą finansavimą nudžiugino visą progimnazijos bendruomenę.

„Dar pavasarį visiems pasakėme, kad jeigu imame pinigus, tai remontai nesibaigs iki rugsėjo 1-osios. Visi sutiko, nes negalėjome atsisakyti, niekada negautume“, – 15min sakė J.Basanavičiaus progimnazijos direktorė Jurgita Nemanienė. O suma išties įspūdinga – įgyvendinus du projektus mokyklos remontams bus iš viso išleista per 2 mln. eurų.

Baiminasi dėl vaikų

Tačiau ne visi tėvai sužavėti, kad rugsėjis baigėsi, o remontai – ne. „Orai vėsta, artėja šildymo sezonas, tai kaip bus? Jeigu atvira siena, neapšiltinti pamatai, tai koks čia šildymas bus? Viduje irgi dirba, praėjusią savaitę buvo tokia situacija, kad veikė vienas tualetas visai mokyklai. Mokytojai eidavo į kavinę šalia, o klausiau savo vaikų, ką darė, tai sakė – kentėjo“, – 15min pasakojo viena prisistatyti nenorėjusi mama.

Daugiau skaitykite čia.