Tinklalapio logotipas
Grįžti

Remontai Vilniaus mokyklose baigiami, bet darbų liks ir rugsėjui
event 2018-08-30 domain 15min.lt

Remontai Vilniaus mokyklose baigiami, bet darbų liks ir rugsėjui

Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazijoje verda darbai. Čia baigiamas poilsio ir bendrųjų erdvių remontas. Nors iki naujųjų mokslo metų liko mažiau nei savaitė, koridoriai kol kas labiau primena statybų aikštelę nei mokyklą, o laiptai pasitinka be turėklų. Iki rugsėjo 3-iosios, kai vyks mokslo metų pradžios šventė, beveik viską žadama pabaigti. Teliks keli potėpiai, bet jie ugdymo procesui netrukdys.

Abejonių būta

Progimnazijos direktorius Gintaras Alfonsas Petronis neslepia liepos pirmosiomis dienomis turėjęs abejonių, ar darbus tik pradedantys statybininkai viską spės padaryti iki rugsėjo. Dabar, kaip juokauja, reikėtų paminklą jiems pastatyti – pagrindinius darbus spėjama atlikti iki rugsėjo 3-iosios, kas liks – pabaigs per artimiausias kelias savaites. Sutartyje buvo numatyta, kad darbai turi būti baigti iki rugsėjo 27-osios. Jų vertė 320 tūkst. eurų.

„Pagrindinis dalykas – viešųjų erdvių remontas, kad vaikams būtų užtikrintas saugus ir gražus laisvalaikio praleidimas. Tai pirmiausia yra koridoriai, laiptinės ir visi inžineriniai tinklai, iškloti koridoriuose, visa elektros instaliacija, apšvietimas“, – teigė direktorius.

Daugiau skaitykite čia.