Tinklalapio logotipas
Grįžti

Renginys, skirtas elgesio ir emocijų bei autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų integracijos aktualijoms aptarti
event 2017-10-26 domain Ugdymo plėtotės centras

Renginys, skirtas elgesio ir emocijų bei autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų integracijos aktualijoms aptarti

Ugdymo plėtotės centras spalio–lapkričio mėn. organizuoja renginių ciklą, skirtą elgesio ir emocijų bei autizmo spektro sutrikimų turinčių vaikų integracijos aktualijoms aptarti.

2017 m. spalio 19 d. Kaune, VšĮ Kauno kolegijos Medicinos fakultete, vyko pirmasis renginys, kuriame buvo aptariamos ankstyvosios intervencijos taikymo galimybės ir nauda, diskutuojama darbo su elgesio ir emocijų bei autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais Lietuvoje tema. Į renginį buvo pakviesti pedagogai, socialiniai darbuotojai, psichologai ir kiti specialistai, dirbantys su elgesio ir emocijų bei autizmo spektro sutrikimų turinčiais vaikais, tėvai, auginantys šių sutrikimų turinčius vaikus, ugdymo ir socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai, ergoterapijos, socialinio darbo ir slaugos programų studentai bei dėstytojai.

Renginio metu vyko Ugdymo plėtotės centro iniciatyva neseniai į lietuvių kalbą išverstos ir išleistos amerikiečių autorių S. J. Rogers, G. Dawson, L. A. Vismara knygos „Vaiko autizmas: ankstyvoji pagalba, kurią gali suteikti tėvai“ pristatymas.

Nuotraukas galite pamatyti Ugdymo plėtotės centro „Facebook“ paskyroje.

Parodos „Mokykla 2017“ metu vyks antrasis ciklo renginys, skirtas minėtai temai aptarti bei knygai pristatyti.