Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šalčininkų jaunimas mokosi bendros veiklos ir tolerancijos
event 2018-10-03 domain 15min.lt

Šalčininkų jaunimas mokosi bendros veiklos ir tolerancijos

Šalčininkuose vyks Jaunimo festivalis, kuriame 14-18 metų amžiaus įvairių tautybių jaunuoliai kviečiami bendrai veiklai.

Šalčininkų kultūros centre (Vilniaus g. 48) spalio 3 dieną 8.30 val. susirinkę jaunuoliai susiskirstys į komandas ir, atlikdami įvairias komandines užduotis, interaktyviai ieškos lobio. Lobio paieška bus organizuojama taip, kad dalyviai geriau pažintų savo kraštą, sužinotų jo istoriją, geriau pažintų šalia gyvenančius.

Toks renginys organizuojamas jau antrus metus. Jį įvairių tautybių vaikams ir jaunimui, gyvenantiems Šalčininkuose, rengia Švietimo mainų paramos fondas kartu su Lietuvos vaikų ir moksleivių centru. Renginiai vyksta įgyvendinant Europos Komisijos inicijuotą programos „Erasmus+“ remiamą tinklą „Role Models“.

„Visi gyvename Lietuvoje, esame kaimynai, mūsų ateitis yra bendra, nesvarbu, kokiai tautybei save priskiriame, kokioje mokykloje mokomės ar kokia kalba kalbame namuose. Todėl labai svarbu jausti bendrystę tarp įvairiausių tautų, gyvenančių Lietuvoje, ir tą jausmą puoselėti ne tik kasdienybėje, bet ir per bendras veiklas, bendrus renginius“, – sako Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė.

Daugiau skaitykite čia.