Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šančių mokykla – tarptautinių projektų dalyvė
event 2018-03-28 domain Diena.lt

Šančių mokykla – tarptautinių projektų dalyvė

Įvairiuose tarptautiniuose projektuose, finansuojamuose ŠMPF ir kitų fondų, Šančių mokykla dalyvauja nuo 1999 metų. Jų tikslas – pagerinti mokyklinio ugdymo kokybę ir sustiprinti europinę dimensiją, remiant tarptautinį mokyklų bendradarbiavimą ir mobilumą.

Bet kurio projekto paskirtis – analizuoti praktiką ir stebėti, ar teorinės idėjos atitinka modelius, išmokti naudoti projektavimo metodus, pabandyti surasti trūkumus nagrinėjamoje sferoje, pasiūlyti savus sprendimus.

Dalyvaudami tokiuose projektuose Šančių mokykla turi galimybę pažinti kitų šalių švietimo sistemas, semtis patirties, taip pat skleisti ir savąją patirtį bei idėjas. Pagrindinis dėmesys šiuose projektuose kreipiamas į kultūrinį paveldą, aplinkosaugą, mokslą, technologijas. Tačiau jie suteikia ir puikias galimybes ugdyti užsienio kalbą.

Pasirinkę bendrą temą kelių šalių moksleiviai renka medžiagą, dirba pagal numatytą veiklos planą, o rezultatus derina mainų vizitų metu. Tokie mainai yra puiki motyvacija ne tik kalbų mokymuisi, bet ir draugystėms užsimegzti, nes mokiniai gyvena partnerių šeimose. Be to, jie turi galimybę skleisti informaciją Europoje ir apie savo šalį.

Daugiau skaitykite čia.