Tinklalapio logotipas
Grįžti

Saulius Jurkevičius: „Tai nėra mokytojų etatinis apmokėjimas. Tai – kompleksiniai sovietiniai pietūs“
event 2018-08-29 domain 15min.lt

Saulius Jurkevičius: „Tai nėra mokytojų etatinis apmokėjimas. Tai – kompleksiniai sovietiniai pietūs“

Vilniaus licėjaus direktorius Saulius Jurkevičius nuo rugsėjo įvedamą etatinį apmokėjimą atvirai vadina totalia nesąmone. „Tai nėra etatinis apmokėjimas. Tai – kompleksiniai sovietiniai pietūs. Artėja rugsėjo 1-oji. Jūs galvojate, kas nors dabar mąsto apie vaikus? Tikrai ne. Nes visi sudirgę ir nepatenkinti“, – emocijų neslėpė Vilniaus licėjaus vadovas S.Jurkevičius.

S.Jurkevičius priminė, kad sprendimai dėl etatinio apmokėjimo turėjo būti priimti dar vasarį, kad mokyklų administracijos spėtų pasirengti pokyčiams. Tačiau sprendimai vėlavo, o prezidentė Dalia Grybauskaitė pakeitimus savo parašu palaimino tik liepos 4-ąją. Tuo metu, kai ugdymo procesas nevyksta, o visa pedagogų bendruomenė ilsisi.

„Tai vertinu kaip pasityčiojimą iš mokyklų bendruomenių“, – konstatavo S.Jurkevičius.

Tai, kas šiuo metu vyksta šalies mokyklose, jis vadina absurdu.

„Viskas orientuota į kvailybę ir neaišku, į ką tai išvirs rugsėjo viduryje ir ypač spalio pradžioje. Reformai visiškai nepasiruošta ir ji jau įgauna groteskišką pavidalą: pirma vieną lentelę atsiunčia – „Viską suveskite“, paskui kitą. Dabar toks skaičius, paskui paaiškės, kad kitoks. Vyksta pseudoimprovizacija su žmonėmis, kuriamas įtampos laukas ir nežinomybė. Ir iš esmės tai nieko neduoda“, – įsitikinęs S.Jurkevičius.

Daugiau skaitykite čia.