Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šeimadienių bibliotekoje – idėjos, kaip prasmingai leisti laiką su šeima
event 2020-12-18 domain Nacionalinė švietimo agentūra

Šeimadienių bibliotekoje – idėjos, kaip prasmingai leisti laiką su šeima

Pristatome „Šeimadienių biblioteką“ – edukacinių filmukų katalogą, kuriame rasite daug smagių idėjų, ką veikti su vaikais per karantiną: išmoksite gaminti ypatingą „Tinginį“, išgirsite, kaip savo knygas skaito autoriai, atsipalaiduosite darydami smagius kūrybinius darbelius ir dar kiek daug liko nepaminėta!

„Šeimadienių biblioteka“ – tai Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos projektas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams. Prie jo prisijungė ir idėjomis, mintimis bei įgūdžiais dalinosi savo sričių profesionalai: rašytojai, aktoriai, muzikantai, dizaineriai, etnologai, iliustruotojai, dailės terapijos specialistai bei žaliųjų iniciatyvų atstovai.

Iš viso sukurta 14 vaizdo įrašų, kuriuose nusifilmavo etnomuzikos puoselėtoja Agota Zdanavičiūtė-Bėkštė, aktorė Kamilė Petruškevičiūtė, rašytojai Benas Bėrantas, Kotryna Zylė, Vilija Kvieskaitė, dailės terapijos specialistė Edita Gilė, kūrybiškumo mokytoja, aktorė Kristina Savickytė, dizainerė Onė Maldžiūnaitė ir kiti savo sričių profesionalai. 

Svetainėje seimadieniubiblioteka.amb.lt rasite edukacinių filmukų katalogą, kurį kviečiame atsidaryti tada, kai pritrūksta įkvėpimo veikloms namuose. Visos veiklos sugrupuotos pagal temas „Menas“, „Savęs pažinimas“, „Tvari gyvensena“ ir „Skaitymo skatinimas“, tad rinkitės, kuri Jums atrodo tą dieną įdomi ir smagiai leiskite laiką su šeima. Taip pat „Šeimadienių bibliotekoje“ rasite nufilmuotas keturias diskusijas šiomis temomis su specialistais.

Daugiau skaitykite čia.

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos informacija