Tinklalapio logotipas
Grįžti

Seksualinė prievarta vaikų stovykloje atvėrė žaizdą – tėvai nežino, kur išleidžia atžalas
event 2018-08-07 domain Lrytas.lt

Seksualinė prievarta vaikų stovykloje atvėrė žaizdą – tėvai nežino, kur išleidžia atžalas

Lietuvą apskriejo skandalas – Klaipėdos rajone, vaikų vasaros stovykloje „Žilvitis“, vieno iš vaikų tėvas seksualiai priekabiavo prie trijų nepilnamečių mergaičių. Vyras, kuris šiuo metu yra sulaikytas, atvežęs dukrą į stovyklą, liko joje ir nakvoti, darbuotojams siūlė savo pagalbą.

O vėliau buvo sužinota, kad jis mergaites glostė. Kol policija atlieka tyrimą, naujienų portalas lrytas.lt nusprendė pasidomėti, kas kontroliuoja vaikų stovyklų saugumą. Ir kas turėtų prisiimti atsakomybę.

Tikisi geriausio, bet tai gauna retai

Vakarų Lietuvos tėvų forumo pirmininkė Aušra Zarambienė teigė, jog seniai žinoma, kad vaikų stovyklos yra paliekamos tiesiog organizatorių saviveiklai.

„Visą šitą situaciją vertiname labai negatyviai. Nes tikrai ne vieną kartą dėl stovyklų saugumo, kokybės mes kėlėme klausimus apskrityje. Mes piktinomės, kad vasaros stovyklos yra paliekamos organizatorių saviveiklai. Kokybė nėra tikrinama. Ir ministerija pripažino, kad visoje Lietuvoje prižiūri ir kontroliuoja tik per 10 stovyklų“, – pasakojo pašnekovė A.Zarambienė.

Daugiau skaitykite čia.