Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šeštadieninė mokykla „Delta“ pradeda 20-ąjį sezoną
event 2018-08-30 domain Diena.lt

Šeštadieninė mokykla „Delta“ pradeda 20-ąjį sezoną

Rugsėjo 8 d. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos moksleivius, siekiančius gilinti matematikos ir anglų kalbos žinias, jau 20 sezoną sukvies mokykla „Delta“.

Mokyklos įkūrėjęs Leonas Narkevičius, turintis daugiau nei 30 metų pedagoginio darbo patirtį, tikina, jog moksleiviams sukūrus palankias sąlygas mokymuisi, galima padėti atskleisti geriausius jų gabumus. Būten tokios sąlygos ir sudarytos šioje mokykloje. Matematikos mokymasis mokykloje „Delta“ yra paremtas kūrybiškumu – čia skatinami individualūs mąstymo modeliai, savo sprendimo kelio paieškos. Dažniausiai sprendžiami vis kitokie uždaviniai, retkarčiais prisimenant jau kartą spręstus – toks metodas ne tik lavina atmintį, bet ir moko ieškoti naujų sprendimo būdų.

1999 metais įsteigta šeštadieninė matematikos mokykla „Delta“ ugdo 1–8 klasių moksleivių gabumus. Kasmet „Deltos“ mokiniai laimi prizines vietas savo miesto olimpiadose, iškovoja prizines vietas respublikinėse olimpiadose ir konkursuose, būdami 9–12 klasėse dažnai parsiveža medalius iš respublikinių ir tarptautinių olimpiadų, o absolventai išvyksta studijuoti į garsiausius pasaulio universitetus (Kembridžą, Oksfordą ir kt.). Nuo 2005 m. tėvų pageidavimu mokykloje moksleiviai mokomi ir anglų kalbos. Nuo šių metų mokykloje pristatoma naujovė – organizuojamas dvyliktokų rengimas valstybiniam matematikos egzaminui.

Daugiau skaitykite čia.