Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šeštokui mokslo metų prailginimas tapo galvosopiu: mes dar norime pasidžiaugti vaikyste
event 2018-05-31 domain Delfi.lt

Šeštokui mokslo metų prailginimas tapo galvosopiu: mes dar norime pasidžiaugti vaikyste
Aš noriu išsakyti savo nuomonę apie švietimo ir mokslo ministrę Jurgitą Petrauskienę ir jos sprendimą prailginti mokslo metus 10 dienų.

Tiesiog tragedija, kai žmogus nesupranta ką daryti. Sumąstė prailginti 10 dienų mokslo metų ir galvoja, kad išmoksime kažką – nė velnio, jau dabar yra gegužės mėnuo, dėl karščio neišeina dirbti, neišeina susikaupti tiek mokinams, tiek patiems mokytojams, visiems sunku ir dar sugalvoja prailginti.
 
Kodėl ji nesupranta to? Ką ji išvis galvoja? Ji lygina su užsieniu, kai tuo tarpu Airijoje mokymas trunka beveik tiek pat kaip ir dabar – mes mokomės, bet ten mokymas prasideda nuo 9 ryto – ateina vaikai visi išsimiegoję, o Lietuvoje kaip 7 valandą kėlėmės, taip ir keliamės, pamokos prasideda 8, baigiam dažniausiai 15-16 valandą, dar grįžtame namo, o ten dar 3 geros valandos namų darbų. Baigiam 19 valandą vakaro, o kur pavalgyt, kur būreliai, kur išvis laisvas laikas ir ji dar lygina su užsieniu. Kodėl ji neatsižvelgia į privilegijas užsienyje, ten daug lengvesnis mokymasis.
 
Daugiau skaitykite čia.