Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šie metai Socialinių mokslų kolegijai – rekordiniai
event 2018-09-07 domain Delfi.lt

Šie metai Socialinių mokslų kolegijai – rekordiniai
Socialinių mokslų kolegijai (SMK) šie metai ypatingi dėl dviejų priežasčių: rekordinio skaičiaus studentų ir itin sėkmingo SMK Kauno filialo starto. Lyginant su praėjusiais metais, SMK pirmakursių skaičius šiemet išaugo 46 procentais. SMK Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje studijas šią savaitę pradėjo daugiau nei 1600 pirmakursių - tai didžiausias augimas SMK istorijoje. Pagal pasirašytų sutarčių skaičių, SMK yra trečioje vietoje tarp visų neuniversitetinių aukštųjų mokyklų ir didžiausia nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje, rašoma SMK pranešime spaudai.
 
Šiais metais SMK augimui įtakos turėjo ir Kauno mieste atidarytas filialas - čia studijuos daugiau nei 350 studentų. Kolegija kasmet auga, plečiasi ir ieško naujų galimybių siekti naujų iššūkių ir kurti vertę visuomenei. To skatina ir savo studentus, darbuotojus bei dėstytojus.
 
„SMK studijos skirtos ugdyti visapusišką asmenybę, todėl didžiulis dėmesys skiriamas ne tik praktinėms ir teorinėms žinioms, bet ir asmenybės bei individualumo svarbai, saviraiškai ir saviugdai. Čia ugdomos atviros naujovėms, savarankiškos ir kūrybiškai mąstančios asmenybės. Tai aukštoji mokykla, kurioje kiekvienas skatinamas būti bendrakūrėju - prisidėti prie įvairių projektų bei iniciatyvų, dalyvauti ir realizuoti savo idėjas SMK renginiuose“, - pranešime spaudai teifė SMK direktorė, įvairių iniciatyvų idėjinė autorė ir organizatorė Gabija Skučaitė.
 
Daugiau skaitykite čia.