Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šiemet stojantieji galės rinktis visas Lietuvos sporto universiteto studijų programas
event 2018-04-16 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Šiemet stojantieji galės rinktis visas Lietuvos sporto universiteto studijų programas

Viešojoje erdvėje skubotai paskelbtos Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) išvados apie Lietuvos sporto universitete (LSU), kaip ir kituose universitetuose, nuo naujų mokslo metų uždaromas tam tikras studijų programas buvo netikėtos ne tik dėstytojams, studentams, socialiniams partneriams, bet ir moksleiviams, šiemet ketinantiems rinktis studijas.

Pasak LSU studijų prorektorės doc. dr. Jūratės Požėrienės, būsimiesiems studentams nereikėtų nerimauti  - šiemet planuojantieji studijuoti LSU galės rinktis visas bakalauro ir magistrantūros studijų programas. „Džiugu, kad po universitetų kreipimosi į  SKVC bei Švietimo ir mokslo ministerija atliko pakartotinį studijų krypčių vertinimą atsižvelgiant į 2017 metų LSU mokslinius rodiklius ir akreditavo visas Universiteto vykdomas studijų programas. Šis sprendimas galioja iki reguliaraus vertinimo ir akreditavimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir įsigaliojimo. Beje, Universiteto studijų programas puikiai įvertino ir tarptautiniai ekspertai", - teigė prorektorė J. Požėrienė.

Būsimiesiems studentams rūpi, ar universitetų tinklo pertvarka, galimas institucijų jungimas nesunaikintų jų pasirinktų LSU studijų programų, o įstojus į Universitetą bus galima sėkmingai jas baigti. „Kokie bebūtų Kauno universitetų ateities scenarijai, įstojusiesiems į LSU bus užtikrinta teisė baigti savo studijų programą", - teigė laikinoji LSU rektorė doc. dr. Diana Rėklaitienė.

Lietuvos sporto universitete galima rinktis aštuonias bakalauro ir dešimt magistrantūros studijų programų.