Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šios mokyklos užmojai stulbina – kaimynystėje įsikūrę vilniečiai pasijuto lyg gete
event 2018-06-21 domain Lrytas.lt

Šios mokyklos užmojai stulbina – kaimynystėje įsikūrę vilniečiai pasijuto lyg gete
„Getas“, „Berlyno siena“, – tokius epitetus žarstė Architektų gatvės gyventojai, stebintys, kaip aplink Sausio 13-osios mokyklą tveriama net 2,5 hektaro teritorija. Bus užtverti ir šaligatviai, ir laisvalaikio erdvės, kuriose ilsėdavosi gyventojai. Kam to reikia?

Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/bustas/nekilnojamasis-turtas/2018/06/21/news/sios-mokyklos-uzmojai-stulbina-kaimynysteje-isikure-vilnieciai-pasijuto-lyg-gete-6648865/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

„Getas“, „Berlyno siena“, – tokius epitetus žarstė Architektų gatvės gyventojai, stebintys, kaip aplink Sausio 13-osios mokyklą tveriama net 2,5 hektaro teritorija. Bus užtverti ir šaligatviai, ir laisvalaikio erdvės, kuriose ilsėdavosi gyventojai. Kam to reikia 

Pailgės kelias į parduotuvę ar vaikų darželį. Nebeliks tako link vaizdingos atodangos. Nebebus pasivaikščiojimų stadione. Negana to, kris ir butų kainos aplinkiniuose namuose, nes visai šalia jų kiemų bus išraizgyta tvora.

Tai – tik keli nepatogumai, kurie gresia aplink Sausio 13-osios mokyklą Architektų gatvėje gyvenantiems vilniečiams.

Eidami link parduotuvės ar miesto transporto stotelės jie buvo įpratę kelią trumpinti per mokyklos teritoriją. Tam buvo nutiesti šaligatviai. Dabar teks sukti ratus aplinkui. Mat moksleivių skaičiumi negarsėjanti mokykla sugalvojo apsitverti neįtikėtinai didelį plotą.

Daugiau skaitykite čia.