Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šiose mokyklose besimokantys vaikai – ypatingi: paaiškino, kodėl
event 2018-09-04 domain tv3.lt

Šiose mokyklose besimokantys vaikai – ypatingi: paaiškino, kodėl
Sostinės mokyklos suskubo naujoves įsivesti jau nuo pirmų mokslo metų dienų: nuo rytojaus didesnėje dalyje mokyklų jau startuoja „visos dienos mokykla“, kai mažieji pradinukai pasibaigus pamokoms galės saugiai pasilikti mokykloje ir savivaldybė finansuos vaikų popamokines veiklas, organizuojamas jai priklausiančiose mokyklose.
Visą straipsnį galite rasti https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/972900/siose-mokyklose-besimokantys-vaikai-ypatingi-paaiskino-kodel

Sostinės mokyklos suskubo naujoves įsivesti jau nuo pirmų mokslo metų dienų: nuo rytojaus didesnėje dalyje mokyklų jau startuoja „visos dienos mokykla“, kai mažieji pradinukai pasibaigus pamokoms galės saugiai pasilikti mokykloje ir savivaldybė finansuos vaikų popamokines veiklas, organizuojamas jai priklausančiose mokyklose.

Dauguma mokyklų šiuo metu kaip tik renka informaciją apie tokių veiklų poreikį – tėvelių prašymų mokyklos laukia iki rugsėjo 5 d. ir visos dienos mokyklą organizuoja kiekviena savarankiškai.

Šiuo metu mokykloms svarbu išsiaiškinti kokių konkrečiai veiklų labiausiai norima ir kiek vaikų popamokines grupes lankytų. Gavusios prašymus, mokyklos savarankiškai tvarkys bei planuos savo mokyklos pradinukų srautus.

Palaipsniui, iki rugsėjo 17 d. jau visos sostinės mokyklos bus susiorganizavusios pradinukų grupes visos dienos mokyklai.

Daugiau skaitykite čia.