Tinklalapio logotipas
Grįžti

Skautų 100- mečio šventės „Jurginės Vilniaus miestui“ atgarsiai
event 2018-04-26 domain Delfi.lt

Skautų 100- mečio šventės „Jurginės Vilniaus miestui“ atgarsiai
Balandžio 21 dieną skautai surengė šventę „Jurginės Vilniaus miestui“. Visoje Lietuvoje skautai mini ne tik valstybės, bet ir skautų organizacijos gyvavimo Lietuvoje šimtmetį. Šia proga, skautų globėjo Šv. Jurgio dieną, suorganizuota šventė visai sostinei. Pramogos Vingio parke nuo 15 valandos buvo skirtos visiems, kas turėjo noro ir ūpo smagiai praleisti šeštadienį, rašoma pranešime spaudai.

Visos Lietuvos skautai surengė šventę „Jurginės Vilniaus miestui“. Nuo pat ryto miesto gyventojus sveikino apie 2000 skautų, žygiavusių Gedimino prospektu. Iškilmingą eiseną užbaigė 100- mečio rikiuotė Katedros aikštėje. Rikiuotėje dalyvavo iš visos Lietuvos suvažiavęs, uniformomis ir simbolika pasipuošęs, jaunimas.
 
Toliau vykusioje, tik skautams skirtoje programoje, šventės dalyviai buvo suskirstyti grupelėmis ir visame mieste vykdė orientacinio žaidimo užduotis. Tuo metu Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre jauniausieji skautai žiūrėjo spektaklį „Kaulinis senis ant geležinio kalno“. Šventės pagrindinis akcentas – koncertas Vingio parke. Jo metu ant scenos pasirodė ne tik žinomos grupės, bet ir skautiški atlikėjai ir kolektyvai: „Poliarizuoti stiklai“, „Baltas kiras“, „Blackbiceps“, „5 Maironio pirštai“ bei „Grupė J.I.“.
 
Daugiau skaitykite čia.