Tinklalapio logotipas
Grįžti

Skelbiami XXI mokinių filosofijos olimpiados I turo rezultatai
event 2018-02-13 domain Lietuvos Filosofijos Mokytojų Asociacija

Skelbiami XXI mokinių filosofijos olimpiados I turo rezultatai

XXI mokinių filosofijos olimpiados I turo nugalėtojų sąrašas

XXI mokinių filosofijos olimpiados I ture dalyvavo 76 mokiniai. Iš jų į II turą, kuris vyks kovo 2-3 dienomis Lietuvos edukologijos universiteto II rūmuose (T. Ševčenkos g. 31, Vilnius) pateko 37. Nuoširdžiai sveikiname I turo nugalėtojus!

Eil. Nr.

Mokinio vardas pavardė

Mokykla

Mokytojas

Balai

1

Gičiūnaitė Rūta

Mykolo Biržiškos gimnazija, 4 b kl.

Ieva Vedeikytė

10

2.

 Tomas Sinkevičius

Vilniaus licėjus,4c kl.

Ernestas Šidlauskas

10

3.

Milerytė Gabrielė

Vilniaus licėjus,4a kl.

Ernestas Šidlauskas

10

4.

Branickaitė Eugenija

Kauno Jono Jablonskio gimnazija 4b kl.

Nijolė Baliukevičienė

10

5.

Vilkoitytė Ramunė

Švenčionių rajono Švenčionėlių Mindaugo gimnazija. 3a kl.

Vilhelmina Urbonienė

10

6

Petrauskaitė Milda

Kėdainių Šviesioji gimnazija, 3a kl.

Elona Rimdeikienė

9,5

7.

Žvirblis Rokas

Kauno ‚Vyturio“ gimnazija, 4c kl.

Rūta Bylienė

9,5

8

Šakuro Ignas

Kauno Technologijos universiteto gimnazija

Asta Kkraujūnienė

9,5

9.

Lisovskis Aleksandras

Kauno Dainavos progimnazija, 6b kl.

Laima Motiejūnienė

9

10.

Bagdžiūtė Indrė

Kauno Kovo 11-osios gimnazija, 4a kl.

Polina Žemaitienė

9

11

Jundulaitė Laima

Vilniaus licėjus, 4ca kl.

Ernestas Šidlauskas

9

12.

Kereišis Vytas

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, 4d kl.

Rima Kesminienė

9

13

Ignotas Dankevičius

Vilniaus Užupio gimnazija, 2e kl.

Pasiruošė savarankiškai

9

14.

Tumaitė Gabrielė

Vilniaus licėjus,4a kl.

Ernestas Šidlauskas

9

15.

Jegorova Gabija

Zarasų ‚Ažuolo“ gimnazija 4 kl.

Jelena Maskalenko

9

16.

Barzdžiūtė Gytautė

Alytaus Jotvingių gimnazija , 4a kl.

Danutė Sasnauskienė

8,5

17.

Strolytė Dovilė

Ignalinos gimnazija, 3c kl.

Aušra Remeškevičienė

8,5

18.

Pranaitytė Guoda

Jurbarko raj. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos 3g kl.

Rasa Klasauskaitė

8,5

19.

Petravičiūtė Emilija

Vilniaus Jėzuitų gimnazija, 3 kl.

 

8,5

20.

Kuprijanovas Justas

Vilniaus licėjus. Tarptautinis bakalauriatas, 2 kl.

 

Ernestas Šidlauskas

8,5

21.

Biveinytė Simona

Zarasų ‚Ažuolo“ gimnazija, 3a kl.

Jelena Maskalenko

8,5

22.

Švedaitė Jovilė

Kauno dailės gimnazija, 12 kl.

Vitalija Zujevaitė

8,5

23,

Pupelytė Adelina

Kauno Jėzuitų gimnazija

Sigita Šilingaitė

8,5

24

Rusteikaitė Deimantė

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, 3e kl.

Rima Kesminienė

8,5

25.

Šarpnickas Kajus

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija, 4 kl.

Rima Kesminienė

8,5

26.

Variakojytė Miglė

Vilniaus Pilaitės gimnazija, 2g

Aušra Čiupkovienė

8,5

27.

 

Žuravliova Darija

Ignalinos gimnazija, 4b

Aušra Remeškevičienė

8

28

Schoenevolf Milda

Jurbarko Antano Giedraičio- Giedriaus gimnazija, 4 kl.

Alina Baltrušaitienė

8

29

Jurelevičiūtė Evelina

Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, 4 kl.

Laima Motiejūnaitė

8

30.

Kvedaratė Viktorija

Kauno dailės gimnazija, 11b kl.

Vitalija Zujevaitė

8

31.

Mickūnaitė Erika

Šiaulių ‚Romuvos‘ gimnazija, 3d kl.

Dona Jaugienė

8

32.

Nastajus Andrius

Zarasų ‚Ažuolo“ gimnazija, 4a kl.

Jelena Maskalenko,

8

33.

Dzhakhiya Paula

Zarasų ‚Ažuolo“ gimnazija, 4a kl.

Jelena Maskalenko,

8

34.

Žvirblytė Goda

Mažeikių Gabijos gimnazija, 4 e kl.

Regina Dirginčienė

8

35.

Alekna Benediktas

Vilniaus Jėzuitų gimnazija, 3 kl.

savarankiškai

8

36.

Jurgaitytė Vidmantė

Vilniaus licėjus, 3c kl.

Ernestas Šidlauskas

8

37.

Naujalytė Aušrinė

Vilniaus licėjus, 3b kl.

Ernestas Šidlauskas

8