Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šokio pokalbis apie brandą su Z karta
event 2018-10-17 domain Diena.lt

Šokio pokalbis apie brandą su Z karta

Ne kartą aukščiausius scenos menų apdovanojimus pelnęs Šeiko šokio teatras (buvęs šokio teatras "PADI DAPI Fish") Vilniuje pristatys premjerą vaikams ir jaunimui "Mano Piteris Penas". Spektaklis netradicinis, kaip ir jo aktoriai.

Tai – vizualus ir muzikalus šokio spektaklis, kurį papildys keturių klasikinių violončelių gyvas skambesys kartu su elektronine muzika.

"Mano Piteris Penas" skirtas jaunimui (12+), kuriems šalyje taip trūksta šokio ir teatro pastatymų. Tikimasi, kad jaunuosius žiūrovus sudomins ne tik šiuolaikiškai interpretuota Piterio Peno nenoro suaugti tema, bet ir netikėtomis improvizacijomis suskambėsiantis Klaipėdos violončelių kvartetas, kuriam vadovauja Mindaugas Bačkus.

Muziką spektakliui sukūrė vienas žymiausių šiuolaikinių vokiečių kompozitorių – Svenas Helbigas, kuriantis muziką tokioms grupėms kaip "Pet Shop Boys" ar "Rammstein". Tai – pirmasis kompozitoriaus kūrinys, sukurtas specialiai Lietuvos šiuolaikinio šokio projektui.

Šokio spektaklis pasakos XXI a. Piterio Peno draugystės istoriją – dviejų jaunuolių kelionę suaugusiųjų pasaulio link. Tarpusavio santykių peripetijos, ypač aktualios paauglystėje, pasakojamos šokio kalba. Tai jauno žmogaus bandymai ir (ne)noras suaugti, vidinės brandos paieškos. Ar tai nutinka išsikovojus vietą tarp išrinktųjų, ar tuomet, kai sugebi besąlygiškai priimti kitą kitokį ir patį save?

Daugiau skaitykite čia.