Tinklalapio logotipas
Grįžti

Specialistai bus išgraibstomi ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse darbo rinkose
event 2018-05-23 domain 15min.lt

Specialistai bus išgraibstomi ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse darbo rinkose

Ar pakanka svetur praleisti vieną semestrą iš kelių, kad galėtum perprasti tarptautinę profesinę patirtį, kad pasiimtum iš jos kiek įmanoma daugiau ir sėkmingai tai įdiegtum savo šalyje? Arba priešingai - įskiepytum savo šalies sėkmės daigus svetur? Ar vieno semestro užsienyje užtenka, kad galėtum nerti į tarptautinius karjeros vandenynus?

Bakalauro pakopos studentai, pasinaudoję programos "Erasmus +" galimybe ir aplankę įvairius pasaulio kraštus, dažniausiai tai prisimena kaip smagų bei įdomų savo studijų tarpsnį, tačiau nedažnas jų iš ten parsiveža pilną bagažą žinių.

Šiemet startuojanti, pirmoji tokia Lietuvoje – tarptautinė trijų Baltijos šalių universitetų magistro studijų programa „Agri–food business management“, – skirta kaupti ne nuotykių, o tarptautinių žinių bei patirčių bagažui.

Naujos studijų programos studentai žinių semsis Estijos gyvybės mokslų, Latvijos gyvybės mokslų ir technologijų bei Aleksandro Stulginskio universitetuose. Tikimasi, kad tarptautines verslo vadybos studijas baigę absolventai turės kompetencijų sėkmingai dirbti viso Baltijos regiono agro ir maisto pramonės versle bei generuoti jame pasaulines inovacijas.

„Neabejoju, kad tokie specialistai bus išgraibstomi ne tik Lietuvos, bet ir tarptautinėse darbo rinkose. Jei tik, žinoma, jie norės dirbti kitiems, o ne sau“, – teigia pats tarptautinius mokslus baigęs vienos didžiausių Lietuvoje Įmonių grupės „Dojus“ generalinis direktorius Donatas Dailidė.

Daugiau skaitykite čia.