Tinklalapio logotipas
Grįžti

Startuoja socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“
event 2018-02-01 domain Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Startuoja socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“

Socialinė akcija  „Užkrėsk gerumu!“  kviečia visus entuziastus daryti gerus darbus šalia esantiems – pastebėti, kam reikia pagalbos, ir imtis veiksmų, tokiu būdu mokantis prisiimti atsakomybę už savo aplinką.

Pradėti tai daryti moksleiviai kviečiami jau dabar. Geriausios iniciatyvos bus pristatomos „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ metu, kovo 22 d., Nacionalinėje dailės galerijoje.

Pirmieji dalyviai jau dalinasi savo gerumo iniciatyvomis. Jos – pačios įvairiausios: nuo šypsenos ar gero darbo padovanojimo mokyklos kaimynams iki meninių šeimos fotosesijų miesto socialinių paslaugų centre, kuriame paslaugas gauna socialinės rizikos šeimos, vaikai, neįgalieji. Beje, pastaroji Alytaus jaunimo centro gerumo iniciatyva, pasak organizatorių, ne tik padės šeimoms jaukiai, smagiai ir prasmingai leisti laiką kartu, bet ir gali sustiprinti šeimų tarpusavio santykius bei auginti pasitikėjimą savimi ir savo šeima.

Ypatingai dėmesingi vaikai mažiau galimybių turintiems savo bendraamžiams – bendraujant, žaidžiant, švenčiant su jais, padedant jiems įsigyti būtinas priemones, rengiant šventes vienišiems vaikams, padedant buityje, o beglobiams gyvūnams – renkant lėšas jų maistui ir vaistams, tvarkant jų buitį, leidžiant laiką su jais.

Kovo 22 d., ketvirtadienį, Nacionalinėje dailės galerijoje vyks socialinei akcijai „Užkrėsk gerumu“ skirtas renginys, kuriame ne tik bus pristatyta dalis gerumo iniciatyvų, tačiau taip pat planuojama diskusija apie geranoriškumą, kitų emocinių bei socialinių gebėjimų svarbą, siekiant pagerinti jaunosios kartos ir visos visuomenės emocinę savijautą.  

Socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“ – Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuojamas „Veiksmo savaitei BE PATYČIŲ 2018“ skirtas renginys.

Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ kviečia ruoštis ir dalyvauti jau devintą kartą organizuojamoje nacionalinėje „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2018“, kuri šiemet vyks kovo 19-25 dienomis. Pažangios švietimo ir ugdymo įstaigos, kitos aktyvios organizacijos, socialiai atsakingo verslo atstovai ir kiekviena iniciatyva, kuri padėtų mažinti patyčių paplitimą mūsų šalyje, kviečiamos prisijungti prie „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2018“!

Organizacijos, norinčios dalyvauti „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2018“, iki kovo 5 d. kviečiamos registruotis šiuo adresu: http://www.bepatyciu.lt/register