Tinklalapio logotipas
Grįžti

Stažuotė Vokietijos parlamento žemuosiuose rūmuose
event 2018-07-17 domain Žinauviska.lt

Stažuotė Vokietijos parlamento žemuosiuose rūmuose

Ar norėtum atlikti stažuotę Vokietijos parlamento žemuosiuose rūmuose? Pasinaudok puikia galimybe patirti ir sužinoti, kaip veikia Vokietijos parlamento žemieji rūmai. Atlik 5 mėn. stažuotę! Kiekvienais metais Vokietijos parlamento žemieji rūmai  priima apie 120 jaunų, neseniai baigusių aukštąjį mokslą stažuotojų iš 42 valstybių.

Programa trunka 5 mėn. (nuo kovo 1 d. iki liepos 31 d.) ir apima dalyvavimą įvairiuose renginiuose, seminaruose bei darbą su Vokietijos Parlamento žemųjų rūmų nariu. Programos pradžioje dalyviai bus supažindinti su Vokietijos akademiniu gyvenimu, ekonomine ir kultūrine padėtimi bei parlamento darbu. Vėliau programos dalyviai pradeda darbą su parlamento nariais, kurio metu atlieka įvairias užduotis: rengia ataskaitas, rašo kalbas bei laiškus, organizuoja susitikimus, dalyvauja posėdžiuose.

Programa siekia:

  • Skatinti Vokietijos ir dalyvaujančių šalių renginius;
  • Įtvirtinti demokratines vertybes bei toleranciją;
  • Gilinti supratimą apie kultūrinę įvairovę;
  • Užtikrinti taikų būvį pasaulyje.

Ši programa yra skirta motyvuotiems jauniems žmonėms, kurie yra atviri naujoms idėjoms, domisi politika ir norėtų aktyviai formuoti ateities demokratiją savo šalyje. Programoje dalyvauti gali, jei turi aukštąjį išsilavinimą, puikiai moki vokiečių kalvą ir esi jaunesnis nei 30 m. Atlikdamas stažuotę Vokietijos parlamento žemuosiuose rūmuose kas mėnesį gausi 500 Eur, gausi nemokamą apgyvendinimą, sveikatos bei gyvybės draudimą.

Teikti paraiškas artėjančių metų programai galima iki 2018 m. liepos 31 d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Deutscher Bundestag.