Tinklalapio logotipas
Grįžti

Stipendijų programa doktorantams
event 2018-06-19 domain Žinauviska.lt

Stipendijų programa doktorantams

Politiniai ir socialiniai pokyčiai šiuo metu keičia Europos kaimynystę. Daugelyje pasaulio regionų daugėja socialinių konfliktų ir ekonominių problemų. Tai yra puiki proga suformuluoti naujus mokslinių tyrimų klausimus ir iš naujo apibrėžti socialinių mokslų tyrimo sritis.

Stipendijų programa „Trajectories of Change“ skirta tirti dabartiniams procesams Europos kaimynystėje. Ji siūlo stipendijas humanitarinių ir socialinių mokslų doktorantams. Šiais metais stipendijos planuojamos skirti doktorantams, kurie atlieka mokslinius tyrimus, susijusius su tarptautine ir regionine transformacijos dinamika.

Programa siekia palaikyti jaunus tyrėjus, kurie prisideda prie naujų pokyčių įžvalgų. Moksliniai darbai, paremti empiriniais tyrimais ir tie, kurių pagrindą sudaro teoriniai apmąstymai, yra tinkami gauti paramą. Prioritetas teikiamas novatoriškiems ir sudėtingiems tyrimų klausimams bei lyginamiesiems metodams.

Programa siūlo lanksčias stipendijas įvairiuose disertacijos etapuose: tik pradėjusiems studijuoti doktorantūrą, jau baigiantiems savo mokslinius darbus ir tiems, kurie nori tęsti tyrimus po doktorantūros baigimo.

Teikti paraiškas galima iki 2018 m. liepos 31 d.

Daugiau informacijos gali rasti čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Trajectories of change.