Tinklalapio logotipas
Grįžti

Stojantiesiems – dar vienas svarbus etapas
event 2018-06-18 domain Delfi.lt

Stojantiesiems – dar vienas svarbus etapas
Šiandien, birželio 18 d., prasideda pagrindinė stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo sesija, kuri truks iki liepos 10 dienos, praneša LAMA BPO.

Pretenduojantys stoti į menų ar ugdymo mokslų programas, raginami savo prašymus registruoti kuo greičiau, mat įtraukti šias studijų programas galima ne vėliau, kaip 24 val. iki prasidedant stojamajam egzaminui, testui arba motyvacijos vertinimui.
 
Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje įtraukus šias studijų programas į savo prašymą sistema automatiškai priskirs motyvacijos įvertinimą arba stojamuosius egzaminus, kurių laiką ir vietą stojantysis galės pasirinkti iš jam siūlomų. Tereikia atkreipti dėmesį į puslapio viršuje esantį papildomą pranešimą, raginantį apsilankyti skiltyje „Stojamieji egzaminai“. Šioje skiltyje priskiriami visi tai studijų programai reikalingi stojamieji egzaminai, testai ir motyvacijos vertinimai bei jų tvarkaraščiai. Iš tvarkaraštyje pateiktų alternatyvų pasirinkus egzamino laikymo laiką ir vietą, laikoma, kad stojantysis užsiregistravo stojamajam egzaminui.
 
Papildomoje stojamųjų egzaminų sesijoje (liepos 16 d. – 17 d.) ar motyvacijos vertinime (liepos 17 d.) gali dalyvauti tik tie stojantieji, kurie užsiregistravo egzaminams ar motyvacijos vertinimui pagrindinėje sesijoje, bet nedalyvavo juose dėl ligos ar kitos pateisinamos priežasties (pateisinama priežastis yra ir valstybinio brandos egzamino ir stojamojo egzamino laikų sutapimas). Šiuo atveju stojantysis ne vėliau kaip 48 val. po stojamojo egzamino ar motyvacijos vertinimo turi kreiptis į LAMA BPO administraciją su prašymu leisti dalyvauti papildomoje stojamųjų egzaminų ir motyvacijos vertinimo sesijoje ir pateikti gydytojo pažymą ar kitus pateisinančius dokumentus.

Daugiau skaitykite čia.