Tinklalapio logotipas
Grįžti

Stojimų rezultatai: vėl ruošime bedarbius?
event 2018-08-16 domain LRT.lt

Stojimų rezultatai: vėl ruošime bedarbius?

Tarp gausiausiai valstybės finansuojamų studijų šiemet – teisės, politikos mokslų, psichologijos specialybės – tos, kurių atstovai mažai šansų įsidarbinti turi ne tik šiemet – nedaug jų bus ir po ketverių metų. Taip LRT.lt sako darbo rinkos ekspertai Laura Duksaitė-Iškauskienė bei Andrius Francas. Pasak jų, darbo rinka per ketverius metus kardinaliai tikrai nepasikeis, tad tų specialistų, kurių perteklius yra šiandien, staiga nepradės trūkti.            

Šiemet tarp gausiausiai valstybės finansuojamų studijų programų universitetuose greta programų sistemų ar medicinos, galima matyti teisės, politikos mokslų, ekonomikos, multimedijos ir kompiuterinio dizaino, psichologijos specialybes.

Darbo biržos pateikiamas „Įsidarbinimo galimybių barometras 2018“, sudarytas remiantis darbdavių apklausų duomenimis ir Darbo biržos specialistų ekspertine nuomone, nurodo, kad šiemet mažai galimybių įsidarbinti turi teisės, politikos ir administravimo, ekonomikos, grafikos ir multimedijos dizaino specialistai. Psichologai, barometro duomenimis, šiemet turi vidutines galimybes susirasti darbą.

Daugiau skaitykite čia.