Tinklalapio logotipas
Grįžti

Stovyklaujantiems vaikams – keturis kart daugiau lėšų
event 2017-07-20 domain Diena.lt

Stovyklaujantiems vaikams – keturis kart daugiau lėšų

Šią vasarą  vilniečiai vaikai kur kas labiau užimti ir leidžia vasaros atostogas aktyviau – savivaldybė skyrė net keturis kartus didesnį finansavimą vaikų vasaros poilsio stovykloms organizuoti nei pernai – parėmė  net 153 stovyklas.

Liepą įvairiose pramoginėse, poilsinėse, sveikatinimo bei ugdančiose vaikų ir jaunimo stovyklose laiką leido apie 7 tūkst. vaikų ir jaunuolių, o į rugpjūtį rengiamas stovyklas Vilniuje bus pakviesta dar apie 1 tūkst. 450 vaikų.

Vilniaus vaikai ir jaunimas kviečiami dalyvauti įdomiose ugdančiose vasaros stovyklose, tarp kurių – kino stovykla „Gamtos dienos“, Vilniaus dziudo ir imtynių sporto klubo stovykla, Capoeiros federacijos stovykla „Mažoji Brazilija“, „Dailiojo čiuožimo dienos“ stovykla, Vilniaus policijos komisariato rengiama stovykla „Nelik vienas – pažink pareigūno profesiją“ bei daugelis kitų.

Liepos mėnesį „CodeAcademy“ programavimo akademija rengė net tris „Silicon Valley“ stovyklas 11-18 metų moksleiviams. Penkioms dienoms stovyklautojai persikėlė į verslo simuliaciją, paremtą Silicio slėnio koncepcija. Stovyklos metu moksleiviai dalyvavo seminaruose ir dirbtuvėse su San Fransisko įlankoje esančių kompanijų atstovais Lietuvoje bei vystė verslo idėjas.

„Stovykloje išmokau labai daug apie rinkodarą, startuolių kūrimą bei daug daugiau. Vadovai buvo labai linksmi, buvo daug šaunių lektorių, kurie pasakojo apie verslo kūrimą, o įgytas žinias su savo naująja komanda naudoju jau dabar, kurdamas naują verslą!“, – sakė „CodeAcademy“ vasaros stovykloje dalyvavęs moksleivis Arūnas Vellemaa.

Daugiau skaitykite čia.