Tinklalapio logotipas
Grįžti

Studentams – galimybė prisiliesti prie naujausių SGD technologijų
event 2018-07-04 domain Diena.lt

Studentams – galimybė prisiliesti prie naujausių SGD technologijų

Prie jaunosios kartos ugdymo įvairiais būdais prisidedanti bendrovė "Klaipėdos nafta" (KN) antrąkart tarpininkavo organizuojant studentams praktiką suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) laive-saugykloje "Independence". Šiemet čia savo jėgas išbando du Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos auklėtiniai, kurie su užsidegimu pasakoja apie pirmąjį praktikos mėnesį laive. KN laikinai padirbėti bendrovės padaliniuose priima ir Klaipėdos universiteto SGD terminalų inžinerijos studentus.

Mokosi kiekvieną dieną

Jau antrus metus naftos ir suskystintųjų gamtinių dujų terminalų operatorė KN kartu su "Hoegh LNG Klaipėda", Lietuvos aukštąja jūreivystės mokykla ir dviem atrinktais studentais pasirašė bendradarbiavimo sutartis dėl techninės praktikos atlikimo SGD laive-saugykloje "Independence".

Jaunuoliai pradėjo darbuotis gegužės pabaigoje ir tęs praktiką iki rugpjūčio 19 d.

Praėjus mėnesiui nuo praktikos pradžios Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos Laivų elektros įrenginių eksploatavimo studijų programos būsimas trečiakursis Matas Norkūnas džiaugėsi turintis išskirtinę galimybę pasisemti neįkainojamos patirties ir įgūdžių.

Pašnekovo teigimu, kiekviena diena darbe jam – savotiška pamoka ne tik profesiniu, bet ir žmogiškuoju požiūriu: "Be visų praktinių užsiėmimų, giliname ir anglų kalbos žinias, nes bendravimas laive vysta tik angliškai. Susidūrimas su kitataučiais irgi labai vertingas, susipažįstame su įvairių tautybių įgulos narių kultūra, tradicijomis, požiūriu į dalykus. Tai – įvairiapusė patirtis, kuri, neabejoju, man pravers ir ateityje."

Daugiau skaitykite  čia.