Tinklalapio logotipas
Grįžti

Studijos Prancūzijoje su „Academic Buddy“
event 2017-11-27 domain Žinauviska.lt

Studijos Prancūzijoje su „Academic Buddy“

„Academic Buddy“ yra mentorystės programa, kuri padeda moksleiviams ar visiems, norintiems tapti užsienio universitetų studentais nepaklysti įvairiuose stojimo etapuose: kaip užpildyti paraišką, kaip gauti stipendiją pragyvenimui ir pan. Užsiregistravusiems programoje dalyviams skiriamas mentorius, kuris jau yra tapęs universiteto studentu svečioje šalyje ir gali papasakoti viską, ką turi žinoti apie stojimą į mokslo įstaigą, apie kurią svajoji.

Šiuo metu „Academic Buddy“ kviečia registruotis į rudens etapą tuos, kurie nori studijuoti Prancūzijoje – dalyvio anketą reikia užpildyti iki 2017 m. gruodžio 20 d.

Jei šiuo metu domiesi studijomis Prancūzijoje, tačiau manai, kad tam reikia labai daug pinigų, ar tobulos prancūzų kalbos, o gal susiduri su kitokiais mitais, juos tau padės išsklaidyti „Academic Buddy“ mentorius!

„Academic Buddy“ yra savanoriška studentų iniciatyva, kuomet dalinamasi savo patirtimi ir padedama norintiems tapti studentais geriausiuose JAV, Jungtinės Karalystės ir Prancūzijos universitetuose. 

Visą reikalingą informaciją rasi čia.