Tinklalapio logotipas
Grįžti

Su olandais verslą kuriantis kaunietis – apie tai, kur Lietuvoje ruošiami geriausi IT specialistai, ir plačias galimybes jaunimui
event 2018-05-08 domain Delfi.lt

Su olandais verslą kuriantis kaunietis – apie tai, kur Lietuvoje ruošiami geriausi IT specialistai, ir plačias galimybes jaunimui
Jau šeštus metus sėkmingai savo veiklą vykdančiai programavimo paslaugų kompanijai „Present Connection“ vadovaujantis Domantas Jovaišas įsitikinęs, kad geram savo srities specialistui svarbiausia – nuolatinis tobulėjimas. Pats savo verslą pradėjęs nuo paprastų užsakomųjų darbų bendradarbiaujant su olandų verslininkais, o vėliau kartu su jais įkūręs antrinę Nyderlanduose veikiančios bendrovės įmonę, šiandien jis prisideda prie jaunuolių ugdymo ir augimo profesinėje veikloje.

„Savo įmonėje gerbiam tuos specialistus, kurie labai nori tobulėti, jiems nėra žodžio ne, jie kuria, planuoja, siekia įgyvendinti savo idėjas, jie gyvena savo profesija. Toks žmogus mums yra vertingiausias, kadangi siekiame augti kartu, kad komandoje būtų stiprūs žmonės“, – sako D. Jovaišas.

Olandų plėtra Lietuvoje – dėl aukštos kvalifikacijos specialistų
 
Vienas iš įmonės bandrasavininkų olandas Richardas Lagrandas tikina, kad Lietuvą, kaip vykdomo verslo plėtros vietą, pasirinko ne tik dėl nedidelio atstumo, skiriančio šalis, ir tik 1 valandos skirtumo, užtikrinančio efektyvų bendradarbiavimą, bet, svarbiausia, dėl itin profesionalių darbuotojų.
 
„Pasirinkome Lietuvą verslo plėtrai dėl čia dirbančių labai aukštos kvalifikacijos programuotojų. Vertiname lietuvių turimas kompetencijas, sąžiningumą ir įdomų darbą kartu“, – pažymi R. Lagrandas.
 
D. Jovaišas, dirbdamas su įvairių šalių verslininkais, pastebi, kad nuo vakariečių mūsų šalies specialistai išsiskiria savo atsakomybės jausmu, darbų kokybe, gebėjimais. „Mes siekiame būti savo srities profesionalai“, – teigia jis.
 
Verslininko nuomone, ypatingai svarbu ugdyti jaunus talentus, todėl įmonėje daugiausiai darbuotojų savo karjerą pradeda dar studijų metais. 

Daugiau skaitykite čia.