Tinklalapio logotipas
Grįžti

Susidraugauti su fleita padeda... draugystė
event 2018-02-07 domain Bernardinai.lt

Susidraugauti su fleita padeda... draugystė

Nėra vaiko, kuris negalėtų atrasti savęs meno pasaulyje. Tereikia rasti būdą, kaip tą pasaulį vaikui atverti su malonumu. 

55-us veiklos metus skaičiuojanti Vilniaus miesto savivaldybės Grigiškių meno mokykla kviečia susipažinti su mokytojais, kurie kasmet paruošia per 300 jaunųjų muzikantų, dailininkų ir šokėjų. Būdami ne tik puikūs pedagogai, bet ir profesionalūs aktyviai koncertuojantys atlikėjai, šie žmonės savo asmeniniu pavyzdžiu įkvepia ir veda vaikus į nuostabų meno pasaulį.

Rūta Plančiūnaitė-Zubrienė Grigiškių meno mokykloje moko vaikus groti vienu mažiausių pučiamųjų instrumentų – fleita, aktyviai dalyvauja įvairiuose koncertuose, festivaliuose, konkursuose. Būdama ne tik mokytoja, bet ir Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ fleitų grupės koncertmeisterė, Rūta savo asmeniniu pavyzdžiu vaikams perteikia koncertinę patirtį ir drąsiai skatina juos muzikuoti.

„Manau, visais instrumentais yra ir sunku, ir kartu lengva išmokti groti. Tam reikia pasiryžimo, ištvermės, darbo ir noro“, – įsitikinusi fleitos mokytoja. Jos manymu, tam, kad vaikai susidomėtų groti būtent fleita, ji stengiasi iš pradžių su jais susidraugauti.

„Kadangi aš ir pati groju, ir mokau vaikus, manau, man yra lengviau, nes visus tuos patyrimus, kurių pati mokausi išreikšti scenoje, galiu papasakoti ir savo vaikams“, – sako R. Plančiūnaitė-Zubrienė.

Plačiau - bernardinai.TV

Bernardinai.TV