Tinklalapio logotipas
Grįžti

Susitikime parodoje „MOKYKLA 2017“
event 2017-11-23 domain Švietimo informacinių technologijų centras

Susitikime parodoje „MOKYKLA 2017“

Lapkričio 24–25 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ jau septintą kartą vyks respublikinė švietimo inovacijų paroda „MOKYKLA 2017“.

Tai svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi, diskutuoja ir gerąja patirtimi dalijasi mokyklų steigėjai, švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.

Parodoje gyvai ir interaktyviai pristatomos ugdymo(si) metodikos, paslaugos švietimui, demonstruojamos naujausios mokymo(si) priemonės ir technologijos, aptariami mokyklose realiai veikiantys pavyzdžiai ir sėkmės istorijos.

Kasmet parodoje dalyvaujame ir mes, projekto “Saugesnis internetas” komanda. Pastebime, kad mokiniai, jų tėveliai ar mokytojai vis daugiau diskutuoja, pasakoja asmenines istorijas ir klausia patarimų, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kur galima kreiptis ar ieškoti informacijos, susijusios su saugumu internete. Džiugu, kad tema tampa vis atviresnė ir galime dalintis patirtimi.

Šiais, 2017 metais, mus rasite „Draugiško interneto zonoje“, 4 salėje, stende 4,37 (4 salės planą su stendų numeriais galite rasti ČIA). Draugiško interneto zonoje Jūsų lauks pokalbiai saugumo internete tema, išsprendus testą, rebusą ar teisingai atsakius į užduotą klausimą mokinius stebinsime prizais, papasakosime apie savo veiklas, planus ir pakviesime prie mūsų prisijungti. Mokytojus ir tėvelius kviesime dalyvauti apklausoje atsakant į labai paprastus klausimus, kurie mums leis suprasti Jūsų lūkesčius, sužinoti Jus dominančias temas. Pasipuošę marškinėliais su projekto simbolika Saugesnio interneto jaunimo forumo nariai, kvies mokinius prisijungti prie jų komandos.

Lapkričio 25 d. (10.00 – 10.45 val.) kviečiame sudalyvauti mūsų renginyje „Geresnio ir saugesnio interneto kūrimo patirtis mokyklos bendruomenei“. (vieta: Sprendimų klasė (3.2 konferencijų salė). Viešoje diskusijoje dalyvauja pedagogai – Saugesnio interneto ambasadorių (SIA) lektoriai, Saugesnio interneto jaunimo forumo atstovai. Diskusijos metu bus aptariamas klausimas, kaip mokyklos SIA galėtų koordinuoti kuriančius jaunuolius, jų galimybes įsitraukti į saugios mokyklos e. Erdvės kūrimą, Lietuvos Saugesnio interneto jaunimo forumo veiklas bei prisidėti minint Tarptautinę Saugesnio interneto dieną 2018 metais.

Daugiau informacijos apie parodą ir joje vykstančius renginius galima rasti ČIA.

Saugesnio interneto projekto komanda laukia Jūsų!
Iki pasimatymo parodoje!