Tinklalapio logotipas
Grįžti

Šventę pradinukų tėvams sugadino bloga žinia: dvi savaites po pamokų neturėsime, kur dėti vaikų
event 2018-09-04 domain Delfi.lt

Šventę pradinukų tėvams sugadino bloga žinia: dvi savaites po pamokų neturėsime, kur dėti vaikų
Delfi redakciją pirmąją mokslų dieną pasiekė pasipiktinusių tėvų laiškas, kad šiemet pradinukų tėvus turėjęs pradžiuginti sprendimas mokyklose nemokamai organizuoti prailgintas grupes, kol kas yra neįgyvendintas. Anot jų, prailgintos grupės pradės veikti tik nuo rugsėjo 17 dienos, bet kaip dirbantiems tėvams pasirūpinti savo atžalomis iki tol?

Nemokama dienos grupė? Ar tikrai?
 
„Kur mažieji turi dėtis tas dvi savaites? Kodėl apie prailgintų grupių vėlyvą pradžią tėvai informuojami rugsėjo trečią – būtumėm kitaip planavę atostogas. Pernai, kai buvo mokama neapskaitytais pinigais, prailginta grupė veikė jau rugsėjo mėnesio pradžioje. Tėvai kas mėnesį sumokėdavo 40–50 eurų, negaudami nei kvitų. Visiems apsimokėdavo ir būdavo noras pradėti prailgintas grupes kuo anksčiau“, – tėvai rašė laiške.
 
Šiemet, anot laiško autorių, mokytojai nieko nežino apie naują apmokėjimo tvarką. „Siūloma papildomai dirbti su trisdešimt vaikų, o atlygis per mėnesį nesieks 200 eur. už papildomą veiklą. Tėvai vėl prašo rinkti pinigus už prailgintą grupę, kad mokytojos dirbtų papildomai. Reforma? NEMOKAMA dienos grupė? Ar tikrai? Kaip viskas Lietuvoje? Nemokama medicina, švietimas… Stebuklinga šalis ta Lietuva“, – rašoma el.laiške.
 
Daugiau skaitykite čia.